reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Wróciliśmy od chirurga właśnie i powiedział,że ta przepuklina wcale nie jest duża, bo nie chodzi o to co wystaje tylko o dziurę w środku i jest malutka. I powiedział, że już od 20 lat się nie plastruje, bo tym można bardziej zaszkodzić niż pomóc. Powiedział, że wchłonie się sama, w styczniu kontrola. Obejrzał też jaderka, pachwinki, i peniska - kazał po kąpieli delikatnie ściągać, choć mówił, że u takich maluchów nie jest to takie konieczne, ale lepiej to robić.
Dałyście mi do myślenia z tym myciem jamy ustnej, dziś mu wyszukuje trochę ;-)

Dordaw no widzisz to podobnie Wam powiedział, nam o jakichś wrotach mówił jescze :-) zdrówka dużo!
 
Tez chetnie zobacze ten smoczek bo snapa nie mam :-(
U nas po szczepieniu maly marudny troszke trzena poprzytulac i ponosic zeby sie uspokoil :-) ale dzisiaj ma dzien dobroci:-)
Milego wieczorku :-)
 
to ten smoczek ;p
 

Załączniki

  • 1475694431158.png
    1475694431158.png
    54,2 KB · Wyświetleń: 85
  • 1475694442326.png
    1475694442326.png
    63,5 KB · Wyświetleń: 72
Hej dziewczyny. Ja karmie malego swoim mlekiem i mm od samego poczatku. A to dlatego ze mam bardzo malutko swojego mleka. Walcze juz prawie 2 miesiace zeby utrzymac laktacje. Chociaz czasami mam juz dosyc i wkurza mnie to ze mimo ze sie staram to karmie moim mlekiem gora 3-4 razy na dobe bo wiecej nie ma.
Moj maluszek pierwszy raz tej nocy przespal 4.5 godz bez pobudki. A ja w tym czasie 2 razy wstawalam bo nie jestem przyzwyczajona do tak dlugiego spania chcialabym zeby tak co noc bylo ale obawiam sie ze to tylko jednorazowy wyskok. Musial odespac wczorajszy dzien bo nie spal nic. Gora po 5 min. Za to dzisiaj tylko je i spi
 
Ja mu podaje na zmianę z dydusiem z pepco, tez kupiłam nowy taki sam jak miał :D
Ale już ssie go.

Kurde ja też jak się wpienie to rzucam w męża przedmiotami. Butem, lampką, raz ogórkiem bo akurat obieralam na mizerie a raz bułką z majonezem i ona się do ściany przykleila :( tez się obraża wtedy. I krzyczy "jakbyś nóż miała pod ręką to tez byś rzuciła!"


1475694433676.jpg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475694433676.jpg
    1475694433676.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 470
Angelikaaa ja mieszkam w stanach ale nie widzialam tego nigdzie. Nawet nie wiedzialam ze istnieje cos takiego. A pamietasz nazwe? To popatrze po sklepach. Juz kilka razy sie trafilo ze mlody mnie osikal
 
moja przyjaciolka swojemu chlopakowi wode do butow wlewala zeby nie wyszedl jak sie klocili haha :D ja jak sie wsciekne to nie rzucam rzeczami tylko igielki wbijam czasem az mi glupio bo potrafie byc strasznie niemila
 
Ja mojemu mówię tez ze jest taki sam jak matka a to też go boli. No i rzecz jasna grozę rozwodem. Igieł tez potrafię a potem mi wstyd . Jezu jestem paskudna. Wczoraj się z nim pożarlam przed tym jak wyszedł do pracy , nawet mu nie powiedziałam cześć i potem miałam głupie myśli. A on jak wrócił to mnie przeprosił.

Kayah gdzie w stanach mieszkas z? My z mężem byśmy chcieli tam wyjechać na stałe ale na nie ma jak.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry