reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Witajcie sierpniowki. Jestem mama lipcowa, nasz synek mial problemy z brzuszkiem i uzywalismy mleczka bebilon comfort 1, z racji tego ze mamy juz 3 miesiace przeszlismy na zwykly Bebilon, zostalo nam 5 opakowan Comfortu, bo kupowalismy hurtowo z apteki gemini. Jakby ktoras byla zainteresowana to priv, pozdrawiam :)
 
reklama
Na przeziebienia polecam ten syrop. Jest w smaku okropny - przynajmniej dla mnie bo nie lubie imbiru, ale bardzo skuteczny. Mi przeszło wszystko po 4 dniach i zamierzam pic przez cała jesień i zimę zapobiegawczo. W ciazy tez piłam i nic mnie nie złapało
Link do: Napój zwalczający wirusy - tylko 3 składniki - Krok do Zdrowia

Dordaw byłam na Bridget Jones ostatnio i płakałam ze smiechu. Polecam!!!! Dawno sie tak nie uśmiałam i cudownie było sie wyrwać z domu.

Sierpniowka ja mam sposob na sikanie. Otwieram papmersa on zawsze sika wtedy wiec otwieram i chwile czekam. Zesika sie i wtedy zmieniam. Nauczyłam sie jak kilka razy zostałam olana i jak nasikał sobie do buzi :-)
 
Hahah padlam :D niezlego cela ma z tym sikaniem do buzi :D Bridget z ta ciaza teraz dla nas w temacie, juz sie nie moge doczekac.

Ja ostatnio taki zamach z kropelkami Biogaja wzielam ze w oku jedna wyladowala.

Paper mi nie dali skierowania w szpitalu tylko pozniej jedna lekarka zwrocila uwage na ta przepukline i do chirurga kazala sie zglosic jak nie zniknie, ale cos czuje ze bedzie ok.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniolkowa ale ma maly cela :-) ja tez nic nie slyszalam o myciu jamy ustnej a dzisaj bylismy na szczepieniu mielismy sie szczepic 5w1 ale podobno sa niedostepne:-( i zaszczepilismy 6w1 bo zal mi bylo brac nieplatne i tyle razy kuc malego zobaczymy jak bedzie sie zachowywac po szczepieniu i w dodatku zaczelo padac i zmoklam jak kurka :-(
 
Ja czasami czyszczę jamę ustną ale nie codziennie. Kupiłam takie szczoteczki trzy dla niemowlaków do mycia ząbków i masażu dziąsełek. Nakładam na to gazik mocze w wodzie przegotowanej i ten osad trochę czyszczę. Można też palcem. No albo czasami po prostu daję jej trochę wody aby się napiła.

Pogoda jest beznadziejna. Można złapać doła.
 
Hej!
My też właśnie wróciliśmy ze szczepienia. Wybraliśmy 6w1. Mały przy wkuciu troche pokrzyczał, ale szybko się uspokoił, zobaczymy jak to zniesie :/, na razie spi. Poza tym waży już 6200 i ma 65 cm. Przytył 1 kg w 4 tygodnie. Dostaliśmy tez skierowanie do chirurga, bo ma przepuklinę pępkową. Któraś z was pisała tutaj o tym plastrowaniu pępka. Czy wiąże się to z jakim dyskomfortem dla dziecka? Lekarka mówiła tylko , że dziecko może bardziej ulewać.

Ogólnie Robercik to super grzeczny chłopak, mało płacze, wieczorem zasypia bez cyrków, sam w łóżeczku.
A starszemu włączył się syndrom "też chce być dzidziusiem" i kąpie się w wanience małego.
 
My tez dzisiaj po szczepieniu 6w1. Sam moment klucia Malwina krzyczała,ale później szybko się wyciszyla. I te 5w1 faktycznie niedostępne...
Jak synek byl mały i wiele razy mnie obsikiwał to zdejmując pieluchę przykrywałam siusiaka pieluszka tetrowa lub jakimś ręczniczkiem. Nie robiło się zimno i nie sikal ;) przynajmnej nie na mnie;)
 
reklama
Ale macie przeboje z chlopczykami;-) dobrze ze mam dziewczynkę bo jakby jeszcze miała na mnie sikać to bym nie przeżyła. Od rana przebrałam Marceline 4razy tak ulewala, była położna i przez 9 dni nic nie przybrała na wadze;-/ zaczynam sie martwic:-( idę od pediatry na 16. Ma któraś taki problem?
 
Do góry