reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja po wizycie u gin, mam przepisane tabletki odradzila ten implant, co do cwiczen powiedziala ze juz (2mc po porodzie) moge wszystko brzuszki pilates co mi sie podoba
 
reklama
azamamew, mayumi - no właśnie mój często ma fazę że przysypia po kilkanaście minut w ciągu dnia a na wieczór (17-18) już na poważne spanie go bierze ale jak go chciałam przetrzymać to krzyczał potwornie do 22 a w nocy szału nie było bo budził się 23-1:30-3-5-6 i potem już po spaniu. Ale dziś jeszcze raz spróbuję bo od 12 śpi do teraz z jedną przerwą na jedzenie i pieluchę i mam nadzieję że ok 16-17max sam się wybudzi to go przetrzymam do tej 22 co najmniej. Myślę by myć go 20-21 bo 19 to chyba zbyt wcześnie dla niego

Eh co lekarz to inna opinia...chyba poczekam do tych 3 miesięcy ze względu na bliznę. Mam głupie wrażenie że ona mi się rozszerza :p

Ah kiedy ja byłam u fryzjera już nie pamiętam :p korci mniej żeby włosy jakoś pomalować ale mam 100% naturalny kolor i troche szkoda póki nie siwieje :p
 
To jest trądzik ? Najgorzej wyglądają rano i jak się ich dotknie.
1475586744619.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475586744619.jpg
    1475586744619.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 372
ja czytalam ze nawet do pol roku sie z cwiczeniami czeka ale ufam swojej gin wiec zaczne juz moze nie brzuszki ale cos na te nogi paskudne

w ogole zagadalam o antykoncepcje a ona, ze na pewno nie spirala bo co, dwie bedziemy zakladac? i sie smieje w sumie racja nie pomyslalam o tym zupelnie :D
 
Kamcia,wyglada jak tradzik. Z Tradzikiem tak jest ze niknie jak spi czy jest spokojne dziecko a wychodzi jak sie rusza czy placze. Tzn sie nasila. Ale moze byc tez uczulenie.. ja sama nie wiem co moja miala :/

wysłane z Tapatalka
A ja nie mialam czasu na fryzjera do ktorego chodzilam i poszlam do tego co bylo blisko i mi tak obciela wlosy ze nie ukladaja sie w ogole. Sama sobie sciagnelam kolor bo chcialam rozjasnic no bo kiedy mam niby isc jak to by trwalo pol dnia i efektem wyszedl rudy ktory musialam znowu zafarbowac.. a teraz kompletnie nie wiem co robic z wlosami.. bo czasu dalej nie ma aby isc do fryzjera :/
 
Ostatnia edycja:
Ja juz dawno mam swój naturalny kolor wiec do fryzjera nie muszę latać z odrostami;) a paznokcie u kosmetyczki hybryda maluje, raz na miesiąc sie wyrwę a mała z tatusiem zostaje;) ja odrazu zadowolona jak paznokcie zrobione! Małej sie cos odmieniło, w ogóle mi nie spi w dzien. Wzięłam ja na spacer to tak wiało za po 20kin wrocilam;-/ teraz chyba juz coraz wiecej czasu bedzie trzeba poświęcać naszym maluszkom. Moja czasami tez ma śluz w kupce, ale myślałam ze czasami moze to byc od czegoś co zjadłam tak mi kuzynka mowila.. Wiktorek jakiego cmoka wysyła, Mika super fota! Moja dzisiaj jaki numer wywinęła leżała na wznak, puściła pawia w gore, obrzygala cała twarz ze oczka sklejone miała i w ryk, no jest niemożliwa;-))
 
Agata nic z pożywienia prócz alergenów , nikotyny , kofeiny i alkoholu i tsh (haha)nie trafia do pokarmu. Tylko to co do krwi. :)

Haha Agata no niezła ta Twoja córka, śmiałas się? Wiem, że to dla niej mało śmieszne ale ja pewnie bym pękła[emoji14]przepraszam :D w ogóle to i Ty i córka Twoja bardzo eleganckie jesteście :)

Paper no w sumie ja też bym nie wpadła na to , że dwie hehe lekko śmiechłam nawet.

Nakarmilam mlodego przed kąpielą, położyłam i poszłam pod prysznic wracam a on śpi. I z banki. Czekam na tap madl :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
to moja dzisiaj strasznie zaczela smierdziec przy karmieniu, az przerwalam poszlam na szybko przewinac bo z twarza na wysokosci pieluchy bylo ciezko, zdejmuje pieluche a tam pelno i cala umazana, wyrzucilam pieluche siegam po chusteczki a ta zaczela sikac i do polowy plecow wszystko w kaluzy pelnej grud kupy haha sciagnelam ubranko wytarlam ja wytarlam przewijak siegam po pieluche a ta znowu siku a na golym przewijaku raz dwa sie roznioslo nawet wlosy na glowie w sikach miala juz sie poddalan wzielam pod pache i pod kran wsadzilam, w drodze do lazienki jeszcze ulala na cala siebie i troche mnie, masakra a mialo byc szybkie przewiniecie i powrot do karmienia [emoji23]

ja czekam na na wspolnej, kapiel karmienie i biegne na top model dzisiaj sesja nago beda pajacowac xd
 
Do góry