reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A moje nie bywają pełne [emoji23] 2,3 dzień po porodzie to tak ale teraz mały jak nie jadł to najdłużej było 4 h i były nabrzmiale ale nie aż tak. Za to po.. Mam flaki takie, że żal patrzeć [emoji85] mały się męczył z zaśnięciem ale 3 próba kokonu zakończona sukcesem i śpi już godzinę. Ten kokon to czasem od razu się uda, a czasem muszę próbować parę razy.
 
reklama
A to wszystko niesprawiedliwe moje po karmieniiu tez juz nie takoe jedrne jak przed ciaza i juz pewnie nie beda. A byly jak piekne :( pępek mam tez jakis inny ciemny i jakis taki sflaczaly. No i tez rostepy mam na piersiach niektore juz pojasnialy ale i tak je widac bo skora nie jest gladka jak byla :( tyle sie kobieta nameczy i musimy jeszcze dostac nagrode w postaci brzydkich mankamentow na ciele. Nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas chyba skok rozwojowy, oby. Bo od kilku dni noce masakra. Karmienie i próba odłożenia, krzyk, wiercenie się i tak w kolko. Nie mam już siły lulac i walczyć żeby zasnela. Poza tym jest mi gorąco i wietrze sypalnie a M. przychodzi i twierdzi z jest zimno! Noz uduszę Go zaraz!! Mam nadzieje, ze będzie lepiej bo na myśl o kolejnej nocy i walce płakać mi się chce:( w dzień nie jest zle i sama już nie wiem o co chodzi.
U mnie piersi tez flaczkowate raczej, ale na noc się napełniają;) za to brzuch, a raczej to co kiedyś nim było, to obraz nędzy i rozpaczy... Skora wisi, pomarszczona i brzydka, pokryta rozstępami. Pamiatka po dwójce dzieci na resztę życia. I jeszcze całkiem brzuch nie zszedł, oby się obkurczyło wszystko niedługo.
Życzę Wam spokojnej nocki:)
 
gosiek to u mnie odwrotnie ja siedze zawinieta w koc stopy lodowate rozgrzewajaca herbata a moj chodzi jeczy ze goraco duszno zyc sie nie da i picie z lodowki pije :D

ninka tez nieodkladalna ostatnie 2 dni, w nocy ladnie spi ale drugi dzien przylepa tylko sie oddale to wrzask, doslownie raz ladnie na 2h zasnela
 
Moja Ma prawie 6tyg. Jadła 22.00 24.00 2.00. 4.00 6.00 czyli się normuje. Kurde czemu nie chce pospac dłużej niż 2h? W dzień nie śpi albo też max 2godz. Dodam że kl ale też od czasu do czasu mm. Nie ma znaczenia po 2godz budzik - bez funkcji drzemki ;-)
 
Ja się poddałam. Nakarmiłam na leżąco i dałam zasnąć obok siebie, spałyśmy tak do 6. Teraz nakarmiłam i Mlodziutka śpi u mnie na ramieniu, zaraz bede próbowała do łóżeczka odłożyć.
Ja do Smyka podczas promocji niestety się nie dostałam, wszystko ślimaczyło i się zwieszało :(
 
reklama
Kurde a mój się obudził , zaczął smieszkowac i tak się podjaralam, że chyba się rozbudzil totalnie. I orzygal pizamke wiec trza go przebrać. Chyba już nie pośpie. Ale w sumie to się wyspalam.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry