reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mi na wizycie lekarz powiedział że nie ma górnej granicy wzrostu wagi takiego małego niemowlaka :) także niech rosną duże i silne !
Moja wczoraj takie cyrki wieczorem odstawiała... usnela okolo 1.00 a grasowala od 16.00. Teraz śpi koło mnie najedzona i przebrana a ja nie moge zanąć ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
widzę że temat wagi :D mój mając
2 tyg ważył prawie 4500. Lekarka nie mówiła że przekarmiony (urodzeniowa 3950, najniższa 3740). Karmię na żądanie zawsze.
Dziewczyny u którejś dziecku drgała noga, mojemu od wczoraj już 3 raz zadrgała..to normalne? :/
 
A ja trochę w innym temacie niż waga. Mała nadal ma ogromny katar. Strasznie do meczy. A nocki to horror. co chwile odciagamy i jest krzyk. Położyłam ja na jasku jest trochę lepeiej. Czy któraś z mam używa klinu do łóżeczka? Jakieś macie doświadczenia? Opinie? Kładzie się go na materac czy pod materac? Czy ten klin bardziej na ulewania niz na katar?Jak jej jeszcze mogę pomóc? ; (
 
Aza, moja córeczka starsza była grubiutka jak była mała do 1 roku chyba najbardziej- już w 3 msc taka pyza z niej była. Nie przekarmiałam jej. Jadła tyle ile miała jeść. Miała fałdeczki, buzie jak księżyc. Jak tylko zaczęła chodzić to wszystko zeszło bardzo szybko. Zaczęło się zmieniac bo zaczeła rosnąć do gory. Budowa dziecka też się zmienia. Teraz też mała moja jest grubiutka już, je tyle ile ma jeść, jak patrzyłam to je 7x dziennie po 100 , 120 ml. czasami mniej bo nieraz nie doje sama wszystkiego. Ona jak nie chce to wypluwa mi już mleko. No i tak ma fałdeczki. Waży 5200. Jak nie dasz raz to później zje Ci więcej znowu.

A ja trochę w innym temacie niż waga. Mała nadal ma ogromny katar. Strasznie do meczy. A nocki to horror. co chwile odciagamy i jest krzyk. Położyłam ja na jasku jest trochę lepeiej. Czy któraś z mam używa klinu do łóżeczka? Jakieś macie doświadczenia? Opinie? Kładzie się go na materac czy pod materac? Czy ten klin bardziej na ulewania niz na katar?Jak jej jeszcze mogę pomóc? ; (
maldob, ja mam pod materacem gruby ręcznik. Pediatra mi kazała podłożyć właśnie jak ma katar. I Materac równo idzie z góry do dołu. Jak masz klin to raczej pod materac.

edit/ Chociaż widze w necie że dają ten klin na materac. Może spróbuj tak i tak. jak lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gdzieś już o tym pisałaście, ale nie mogę znaleźć. Córka zaczęła mi strasznie ulewac po kp. Po rannym karmieniu kiedy nie wyssala za dużo były 4 ulewki w tym 2 większe, chlustajace i gestsze. Męczą je. Co na to stosujecie?
 
reklama
mi na ulewanie pediatra kazal czesto odbijac przy karmieniu, trzymac w pionie po jedzeniu troche nie klasc od razu i karmic czesciej 3.5h to za duza przerwa ale moja tak przybiera ze nie widze sensu szczegolnie, ze jak w nocy 5h spi pod rzad to dla mnie zbawienie

sierpniowka gratuluje :))
 
Do góry