reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Witam was z rana :) Antoni wczoraj mial chyba najgorszy dzien swojego dotychczasowego zycia, byl tak marudny ze zgroza! nie wiem czy to przez szczepionke czy jakis skok, ale nie dawal sie odlozyc na dluzej niz 5 minut... a ok 21-22 padl, i w nocy jadl o 2:30 i o 7 :D goraczki po szczepionce na szczescie nie bylo i nozki tez go nie bola jak dotykam :)

Ja tez mam sflaczaly pepek ktory ma jeszcze takie ciemne przebarwienia i wyglada jakby byl brudny :(
 
reklama
Ja wczoraj moja Wiki pochwalilam a dzia w nocy co dwie godziny pobudka no cuz nie moze byc codziennie tak pieknie. Ale szkoda ze nie dala sie wyspac bo dzis idziemy na urodziny.
Dziewczyny ale sie wczoraj wkurzylam szwagierka robi chrzciny o ktorej? W sobote o 18. Myslalam ze padne. Oni mieszkaja kawalek od nas jakies 40-50min drogi. W kosciele godzina to juz bedzie 19sta. Wieczory zimne i co ja mam jechac z małym dzieckiem po to zeby posiedziec w kosciele zjesc i zaraz po ciemku znowu wracac godzine do domu???

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja jak moja pochwalę że grzeczna i ładnie śpi to potem zmiana totalna ;)

Polcia co za pomysł z tymi chrzcinami, dlaczego tak dziwnie, przecież to nie wesele...

A ja wczoraj byłam u gin założyć spiralę:) mój etap rodzenia dzieci już się zakończył;)
 
Moja dzisiaj spała 20:30 - 3:00 - 7:45 [emoji3].
Polcia ale bezsensownie z tymi chrzcinami, no chyba ze rodzice chcą tylko ochrzcić i szybko pozbyć się gości [emoji6]
My jutro mamy chrzest o 11:30, później obiad w restauracji. Udało mi się kupić sukienkę [emoji3].
Beata, boli zakładanie/ ściąganie spirali?
 
Moja tez marudna wczoraj była ale w nocy ładnie spała do 7. Nie moze cos kupy zrobic od wczoraj i widze ze ja to meczy;-/ a dzisiaj pierwsza podróż dłuższa z nasza mała zaliczamy i będziemy spac w hotelu bo na 30ur idziemy. Mam nadzieje ze mała bedzie kochana i nie wywinie nam żadnego numeru. Jak narazie ładnie spi w aucie;-) tez muszę pomysleć o jakimś zabezpieczeniu bo gumki teraz mnie stresują, a kiedyś w ogóle nie pomyslałam ze moze pęknąć albo cos na następna dzidzie przyjdzie czas pozniej
 
Moja dzisiaj spała 20:30 - 3:00 - 7:45 [emoji3].
Polcia ale bezsensownie z tymi chrzcinami, no chyba ze rodzice chcą tylko ochrzcić i szybko pozbyć się gości [emoji6]
My jutro mamy chrzest o 11:30, później obiad w restauracji. Udało mi się kupić sukienkę [emoji3].
Beata, boli zakładanie/ ściąganie spirali?
Nie boli, trochę dziwne uczucie czułam przez chwilę takie grzebanie w brzuchu, trwało jakieś 5 min. potem troszkę plamilam i bolał brzuch jak na okres :) Myślę, że już będzie ok
 
reklama
Do góry