reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kulka, ja nie. Kurcze u gina jeszcze nie bylam :// a to juz 7 tygodni...
Po szczepieniu, malutka zapałakała (wydarla sie na caly nzoz) tylko w momencie wklucia, w samochodzie juz spala. Szczepilismy 6w1, Michaska caly dzien spi budzi sie tylko na jedzenie, nie wirm czy przez tą zdechłą pogodę czy przez szczepienie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam pytanie do mam, ktore zgodzily sie na szczepienie w szpitalu konkretnie na gruzlice BCG. Moja coreczka ma prawie 7 tygodni i nie ma zadnego odczynu na lewej raczce po tym szczepieniu a uczulano mnie ze moze byc babel, moze zropiec itp a ona nie ma nic :/ czy ktores Wasze dziecko ma podobnie ? Czy to normalne ? Ostatnio bylam na szczepieniu ale zapomnialam na smierc zapytac sie o to :/
 
Peper, ja się jeszcze nie zapisałam nawet, ba nawet nie wiem do kogo pojde bo po przeprowadzce mam 60km do mojego lekarza i co zrobie z małą... nie mam laktatora to nie wiem jak mam ją zostawić. Przecież może mi się tam zejsc dlugo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę w poniedziałek, 8 tygodni stuka wtedy.

Nie wiem czy to okres tylko właśnie plamienie.

Paper spokojnie kochana, rehabilitacja i będzie ok [emoji5]
Nina dzielna laska.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ok, dzieki, troche mi ulzylo bo juz zaczelam sie stresowac. Kamcia uspokoilas sie ze nie tylko moje dziecko tak ma a widze ze urodzilysmy tego samego dnia :)
Dzieki za odpowiedzi ;)
 
Do góry