reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Biedna Ninka :( aż się zaczynam bać tego usg bioderek...na szczęście dopiero 6 października idziemy.

Z tymi szczepieniami ja też za bardzo nie czytam, wolę się nie nakręcać. Wierzę że mały dobrze wszystko przyjmie.

Widzę że wiele z Was dopadła choroba, dużo zdrówka dla Was i maluszków :)
przy okazji Magdalena odezwij się i daj znać co u Was ;)

Dziewczyny jak na 13 stopni i lekki wiatr założę tylko cienką czapeczkę pod puchowy kapturek to wystarczy? Bo w sumie w gondoli i tak jest osłonięty a nie chciałabym synka ugotować bo dopiero mu zeszły potówki.
 
My byliśmy wczoraj na bioderkach i na szczepieniu.

Bioderka ma w dolnej granicy, mamy wkladac dodatkowa pieluche np flanelke, ukladac nogi w żabke, bawić się nóżkami, ruszać na boki.

Na szczepieniu płakał jak niewiem ,zal mi go było potem zasnął i spal do wieczora.
A tak to ok.
Plesniawki ma i muszę to przemywac

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stosowalscie aromaktiv??? Pomaga to dla 5tyg szkraba?
Ja wysłałam męża po żel aromaktiv do apteki to wrócił z olejkiem do kąpieli - i tego na pewno nie polecam, zero efektu, jedna nakrętka do wanienki,"aromat" znikomy, a dziecko tłuste jakbym go kąpała w oleju.
Żelu, ale tego dla starszych dzieci używałam właśnie przy starszym synu,ale też mnie nie zachywcił.
 
W przychodni końca nie widać tyle chorych.. Ale przy rejestracji Pani mila powiedziała że jak zajedziemy to wejdziemy bez kolejki i tak też było. Niektórzy ludzie 'o Boże kolejka jest ja tu też z dzoeciekm czekam' a inni do swoich dzieci mówili że 'taka malutka dzidzia i chora trzeba ja wpuścić bo powinna zaraz wrócić do domku' ot i nasze społeczeństwo :-) aaaa mala cala wizytę przespala. Pomijam fakt że była rozebrana, ale nic jej nie ruszyło. Liczyłam że będzie się drzec ale jednak jeszcze się nie znamy i potrafi miło zaskocZyć mamę :-)
 
Ja wysłałam męża po żel aromaktiv do apteki to wrócił z olejkiem do kąpieli - i tego na pewno nie polecam, zero efektu, jedna nakrętka do wanienki,"aromat" znikomy, a dziecko tłuste jakbym go kąpała w oleju.
Żelu, ale tego dla starszych dzieci używałam właśnie przy starszym synu,ale też mnie nie zachywcił.
Ok. No lekarz właśnie mówił że bez rewelacji ale tak rekalamuja ze aż bym w to uwierzyła :-) dzieki za info.
 
mika ja na taka pogode wkladam cienka czapeczke i kaptur, mysle ze starczy tak jak mowisz w wozku dziecko jest osloniete ;)

aza noo masakra, przy kp same gowniane leki mozna brac, maluszek jak chory sie umeczy jeszcze my nieobeznane w koncu to pierwszy raz chore dziecko jednak jesien na poczatek zycia to slabo, w lato bysmy mialy latwiej

babina najgorzej placz dziecka, dzisiaj jak mi mala wykrecal jak byla brzuszkiem do dolu, przekreca ja na plecki a jej lezka skapnela na ten blat no myslalam, ze sama sie poplacze mialam ochote mu ja zabrac zeby przestal

maldob dobrze, ze cie puscili nie wiem czy wszedzie tak jest ale nina z racji wieku gdzie nie bylam byla wywolywana jako pierwsza
 
reklama
Do góry