reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Obdzierają kobiety z wyboru z wolnej woli. Myślę że każda kobieta powinna decydować o sobie, swoim życiu i wyborze jaki dokona. Strach się bać co będzie dalej :-/

Już nie wspomnę że o zakazie aborcji podobno wypowiada się kobieta co na swoim koncie już kilka takowych ma...
 
reklama
Ja naszczescie nie żyje w tym kraju ale okropnie mną to wstrząsnęlo. Ludzie mówią, że cofanie się do średniowiecza ale wydaje mi się, że w średniowieczu było lepiej. Dla mnie to ukrzyżowanie kobiet.

[emoji173]
 
jak szybko karmi dziala? no walcze zeby jej nie oddac tego co odciagnelam ale widac, ze brakuje porcji cycka za cyckiem daje juz nie mam sily przywiazalam pasek od szlafroka do wozka i siedzac go odpycham i za pasek przyciagam bo bez bujania nie chce spac haha koszmar jakis
 
Kazdy patent dobry jak dziala :D Ja dopiero dzis wieczorem przetestuje Karmi i mam ten sam problem bo co tylko troche odloze to pozniej zawsze cos zabraknie. Dzisiaj odciagam co 3h i niestety podaje z butelki bo nie mozemy sie zsynchronizowac z malej snem. Moze sie cos rozchula z iloscia mleka ze da rade odlozyc... w nocy jak bedzie dluga przerwa, tak jak pisala Angelika, to jest szansa :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mysle ze moze w przyszlym tygodniu sie zabiore tez kupie to karmi choc nie lubie:p i tak 120ml na jeden dzien odloze nie wiecej zeby nie zaburzac tej laktacji. Ja ogolnie juz zostawialam mezowi odciagniete mleko ale pozniej w ogole mialam porabane z ta laktacja na drugi dzien mam mało zawsze po tym odciaganiu. Ja karmie tez tak ze najpierw jedna piers a dopiero druga przy nastepnym karmieniu i jest ok mała na poczatku az za duzo przybierala a teraz juz ksiazkowo 220g na tydzien i jak widze ze juz malo intensywnie ciumka i nie polyka to ja biore do odbicia jak marudzi daje jeszcze jak nie to odkladam. Ona sobie noe daje krzywdy zrobic,wieczorem to nawet druga przed snem musze dac bo na noc ona jakby wiecej je na zapas bo dluzej spi. Jeny byla dzis szwagierka jej mała ma trzy miesiace i dalej ciagle placze tylko by chciala na rekach by nosic i bujac jak ja jej wspolczuje i dziekuje Bogu za moją grzeczną córcie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
szwagierka tak ma jak nauczyla, jak sie odklada dziecko to nie jest przyzwyczajone do wiszenia na mamie caly dzien, wiadomo gorszy dzien tez sie trafi, ze trzeba dotulic

a ja nakarmilam z obu i sprzedalam mala tacie na spacer, leze w wannie pije karmi i staram sie nie zwariowac :D w sumie jak scisne cycka to pojawia sie mleko wiec chyba nie sa puste? usiluje sobie przypomniec czy kupe dzisiaj robila i raczej od rana nic jak normalnie ze 3 by juz byly moze to przez to taka marudna a nie z glodu, juz sama nie wiem.. zachcialo mi sie bawic laktatorem
 
Ostatnia edycja:
Mi też coś z tym pokarmem nie halo. Teraz meczylismy się z kolka jakby było mało. Mi też pokarm leci a on przybrał tylko 100 gram i ciągle wydaje mi się że jest głodny. Zwariować można.

[emoji173]
 
reklama
Do góry