reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Przybrał tylko 100 gram od tamtej środy czyli powinien więcej. Ok super zaraz sprawdzę [emoji1] i Cie wyszukam. [emoji122] paper [emoji122]

[emoji173]
 
reklama
Paper to z pelnej piersi odciagnelas czy z resztek po karmieniu? Ja dzis z jednej piersi po calej nocy 100 ml odciagnelam, a z resztek to zazwyczaj z 10 lub max ze 20.

Na moim mm jest napisane ze w 2 i 3 miesiacu podaje sie 6 porcji po 120 ml ale ile z piersi to nie wiem... jednak wydaje mi sie ze na wyjscie warto komus zostawic na jednorazowe karmienie wlasnie ze 120 ml dla bezpieczenstwa :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1.5 godziny po karmieniu z jednej i 2.5 po karmieniu z drugiej odciagalam z obu w systemie 7 5 3 bo w koncu nie wiedzialam jak robic szczegolnie, ze mala rano zarloczna byla i male odstepy miedzy karmieniami

no dobra czyli drugie tyle machne za pare godzin i pelna porcja bedzie :D jaram sie nadchodzi wolnosc!! :D
 
Laski ale ladne zdjecia powstawialyscie :D ja mam tylko jedno swoje na tel i to obie jestesmy niewyjsciowe ale coz. Mala akurat miala wtedy faze na zasypianie w takiej pozycji i maz akurat nam cyknal fote. Wstawilam tez drugie jak trzyma glowe, codziennie coraz dluzej ja utrzymuje :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak pierwszy raz odciagalam odrazu po karmiemiu z obu piersi to sciagnelam 40 ml :-) moja z je z obu przy jednym larmieniu potem polozna poradzila mi ze mam po larmieniu wypic pol litra wody i pol godziny po karmieniu sciagac i udaje mi sie sciagnac ok 60-70 ml czylo dwa razy odciagam i mam na 1 porcje ok 120 ml podawalam dwa razy z butli malemu i raz wypil 100ml a drugi tylko 60 ml czyli dzieci jedza roznie w zaleznosci ile potrzebuja:-) i mi polozna powiedziala ze nawet jak sie odciaga to w piersi zawsze jest mleko wiec dziewczyny nie ma co sie stresowac przy kp bo to nam nie pomaga a dodam ze moje piersi tez nie sa nabrzmiale tylko takie normalne :-)
 
reklama
Ja w nocy odciągam jak Mała ma dłuższe przerwy w karmieniu. Po karmieniu odciągam z drugiej piersi. Udaje mi sie ok 80 -100ml. Później do lodówki i jak gdzieś wychodzę w dzień to mleko jest. W dzień tez bym nie dala rady odciągnąć na tyle aby dziecko sie najadło.
 
Do góry