reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Bo wiesz wszystko spoko ale drażni mnie jak któraś doda bez hasztagu pytanie i zamiast ktoś jej odpowiedzieć to pisze komentarz : dodaj #dupa #kupa przed pytaniem. Kurde przecież ważniejsze jest odpowiedzieć na pytanie i dodać ps. Dodaj.....

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dajcie spokój ja parę razy się wdałam w gownoburze, ja ciez pierdykam mało nie wybuchlam taka nerwowka. Ja jebie.

Ej to wy chyba rocznik jakoś mój jesteście? Ja 91.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sierpniowka ja wkraplam prosto do buzi ale na lyzeczce chyba byloby mniej nerwowo. Mi z lyzeczki ciezko splywal i polowa zostawala dlatego wlasnie dobrze jest rozcienczyc o ile sie da, ja jeszcze nie probowalam.

Ale mlodziez jestescie :D ja 86 ale czuje sie mlodo[emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 89 :p kurcze piszecie o kp, laktatorach i nie mam nic do powiedzenia :( :D
moj we wtorek tez ostatni raz robil kupke, dzisiaj sie zestresowalam, chcialam nawet do lekarza jechac :D a tu popoludniu kupka :D normalna :D
 
Do góry