reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

klasc na brzuchu i pilnowac zeby raczki z przodu byly , jak zacznie plakac co po chwili sie dzieje to na plecki i nogi laczyc stopkami i doginac na wysokosc pepka i dotykac lapkami do nich, brawo bic stopkami itp wszystko zeby rozluznione i zgiete byly a dodatkowo przy karmieniu i kazdym trzymaniu nogi zginac, duzo walki bo ona wcale nie chce miec zgietych..

mala spala 21-4 :o obudzilam sie kontrolnie w miedzyczasie ale mysle sobie jeszcze 5min i odlecialam, teraz tez ja ja obudzilam bo wyczulam zapach kupy i mam wyrzuty sumienia bo miala pupke przyschnieta na kupe do pieluszki, plakala strasznie przy zdejmowaniu jej i myciu :( wysmarowalam mascia ale mam wyrzuty sumienia teraz.. chociaz wyspana jestem boze pierwszy raz odkad urodzilam tyle na raz spalam

u mnie w dzien zalezy, ale czesto placze bo zasnac nie moze/za duzo bodzcow musze ja wyciszac z rana jest najgorzej jakby to ze ludzie rozmawiaja, tv jest cicho odpalone i jest jasno bylo dla niej przesada, w cichej ciemnej sypialni jest zupelnie inaczej, czasem musze sie z nia chowac
 
reklama
Ej ja się obudziłam a Igi spi. Idę tez spać. Mój robi kupę raz dziennie i pociesze Cie ze te przyschniete to nie są po kilku h tylko taki rodzaj. Ja słyszałam kupę bo robi raz i zawsze w dzień idę zmianiac a tam sucharki na tyłku :) idę spać bo się czuje jak czubek

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo ma taki mocny sen, że 10 razy go prosiłam żeby podał smoczek, żeby podmienić za cyca i nic i skończyło się płaczem małego. Mówię żeby go potrzymal sekundę, ten coś gada i śpi. Ja druga noc nie sypiam, a on wielki król bo na 8 godzin idzie do pracy [emoji21] mam dziś jakieś negatywne nastawienie do niego, normalnie pewnie by mnie to nie wkurzylo [emoji1]

[emoji173]
 
My mamy podział. Mimo że mąż idzie do pracy to wstaje dwa razy na przewijanie malucha. Ostatni raz idę ja. Czasem go nie budzę ale to z dobroci serca haha

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba też musimy zrobić podział bo ja nie wyrobię, a w końcu 8 h w pracy to mniej niż siedzenie z dzieckiem 24. Jeszcze nasz nie jest aniołkiem [emoji1][emoji1]

[emoji173]
 
Sierpniowka śpi w kratkę ale ma takie dni że potrafi cały dzień właśnie nie spać.... Albo skok albo za dużo bodźców które nazbiera przez cały dzień lub najgorsze kolka....
 
U nas to samo. Trochę mnie pociesza, że też tak masz bo myślałam, że może mu coś jest. Mam nadzieje, że szybko im minie. [emoji7]

[emoji173]
 
reklama
Sierpniowka. U nas to samo mala potrafiła mi nie spać odv 5.00 do 18.30. Dostawalam szalu bo w nocy max po 2g i usytpianie z karmieniem ponafld godzine.

Ale.....nie chwalac....
Ogłaszam sukces!!!

Zrobilam jej dzis kokon.-tak jak radzilyscie-dzięki!
Wozek.
I okap - lepszy od szumisia!!! :-)

Spała 5.5g plus 4.G A ja obudziłam się przed nią i poszam się umyć i zjeść śniadanie. Sukces w pełni.

powodzenia . Znajdziesz sposob!!!
 
Do góry