reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
A ja kupiłam ten aspirator do odkurzacza:)
Polecam! Idealnie czyści nosek :)
Szkoda tylko że w nocy nie podłącze bo mój odkurzacz głośno chodzi dopiero by sąsiedzi na mnie psioczyli ;)
 
Ja juz przy starszym używałam tego aspiratora i polecam z czystym sumieniem. Frida nigdy nie wyciaglam tyle co z tego.

Czy wasze dzieci też mają wiecznie jakieś paprochy,spiochy w oczkach

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igi śliczny:-)
Filip ma sliczne doleczmi:-) i super wloski
Dor sliczne malenstwo
A ja sie dzis zagapilam poszlam do sklelpu malybzaczyna plakac ja mysle ze pielucha ale zerkam na zegarek a on juz glodny i biegiem z syrena do domu :-) ot taka ze mnie mamcia ;-)
 
A ja boję się napić herbaty bo odkąd nie pije to 3 dni mały nie ma kolki. Wiem, że to nie ma znaczenia ale i tak..myśl , że znów miałby być kolka mnie przeraża. Za to jakiś diabeł go w dzień opetal, drugi dzień nie śpi tylko wyje [emoji1] przy cycu jest spokój tylko

[emoji173]
 
dziewczyny dzis mojemu synkowi odpadl pępek (po 13 dniach) i on tak dziwnie wygląda :p środek ok ale ta otoczka taka gruba, niby była położna i widziała ale mi się wydaje jakiś dziwny :p to normalne że ta skóra dookoła taka wypukła mocno?
 
reklama
Niunia dzięki :-* Mamuśka co nie boi się wyzwań i nie zerka co chwile na zegarek :p
A czym mam sie przejmowac jak by bylo naprawde zle to bym usiadla gdzies na lawce i nakarmila:-) a jak bym co chwile zerkala na zegarek to bym nigdzie z domy nie wychodzila i byla bym nerwowa a tak to na luzie trzeba do wszystkiego podchodzic:-)
 
Do góry