reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
A ja dzisiaj okres dostałam.... Nosz! Dopiero co przestałam brać globulki i mieliśmy w końcu dzisiaj się poprzytulac a tutaj takie coś.. I tabletki brałam anty dla kobiet karmiących.... Mam odstawić abym się wyczyscila...
 
Polcia lekarz mi powiedzial ze na jego gust to raczej jakas alergia/uczulenie objawowe i teraz mam szukac wiatru w polu na co... na poczatku zalecil zmienic malej kosmetyki ale tez nie powiedzial na jakie. Moze to byc tez cos z pokarmu. Na razie zadnych lekow ani nic sie nie podaje. W piatek pojdziemy jeszcze do dermatologa to moze cos konkretniejszego z pielegnacja mi doradzi...

Kolezanki synek mial identyko wysypke plus jeszcze kupy zielonkawe (moja nie ma) i sie okazalo ze to skaza bialkowa. Wyeliminuje na razie bialko i zobacze czy sie cos poprawi...
Jak bedziesz po wizycie poloznej to napisz plis co mowila, ciekawa jestem innego spojrzenia ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam takie pytanie, wyszło jednak, że nie będę karmić piersią, przeszkody jednak nas przerosły (wiem, jak to wygląda, ale naprawdę to była dla nas - dla Tosi i dla mnie udręka). I tu pytanie po 24h odciagłam w tej chwili 60ml, piersi były lekko twardawe, podobno nigdy do końca nie będą puste, to jak długo mam to odciągać? A co z tym pokarmem, który na koniec zostanie w piersiach? To nie pozatyka kanalików? Nie planuje mieć już więcej dzieci, ale nie chce by mi się tam coś z piersiami zrobiło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aza nie mam pojęcia i tez mnie stresuje myśl o odstawianiu. Koszmarek jak dla mnie.

Jak mnie teściowa wkurwiila to już koniec. Mój mąż teraz żałuję , że ja w ND zaprosił.

No. A u mnie dziecko już śpi a ja robie pastę jajeczna , taka mnie ochota naszła , że koniec :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest posrana kompletnie. Zepsuła nam farelka która pożyczyła i teraz jak ja potrzebuje bo zimno a do grzewczego daleko to męża mi zwyzywala od prostakow bo przecież ona nie będzie nic naprawiać bo my mamy pieniądze przecież! I ona nie wie kto go urodził , że potrafi prosić matkę o to żeby coś odkupila. ***** .

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
lol no przesada troche, to chyba oczywiste ze jak komus sie cos rozjebie to trzeba odkupic albo kaske oddac

ja dzisiaj robie te salatke z selerem konserwowym i majonezem :D
 
Do góry