reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Ja też odstawie po pół roku mam nadzieję, karmie bo to zdrowsze ale najchętniej dałabym butle [emoji1] mój zasnął więc i ja spróbuję na trochę [emoji1]

[emoji173]
 
reklama
A ja nie zakladam sobie jakiegos czasu na karmienie córkę karmilam 3 miesiace i jak juz nie wytrzymywalam psychicznie to zdectdowalismy z mezem ze przechodzimy na mm teraz chciala bym jak najdluzej ale zobaczymy co z tego wyjdzie. U nas nic spokojna nawet jestem wyspana maly zmarł po 7 i sobie spi a ja robie pranie i ogarniam mieszkanie :-) jeszcze starsza musze do szkoly wyszykowac:-) potem zamierzam skoczyc do lidla moze do pepco jak sie wyrobie :-) maz w pracy bedzie dopiero jutro rano :-) milego dnia
 
Igi słodki :-)
Ja nigdy nie paliłam.
Męża mi chwalą w szpitalu.
Tylko jak mój syn może mieć wyniki z wczoraj kurde podwyższone skoro nic mu od kilku dni kurde nie pobierali do cholery? Mówię lekarce a ta że mają takie i już. i jeszcze lekarza nam zmienili bo tamta wyjechała.
My już krew mamy pobrana. Ja z dłoni. Skoro nas bolało to jak cierpi Filip jak go kłują po 4 razy na raz? Właśnie jest w zabiegowym z mężem. :-(
 
A ja dzisiaj znowu zaspalam w nocy i po pol dnia marudzenia moja mala spala prawie 9h :/ az sprawdzilam jej od razu rano wage ale nadal przybiera wiec chyba wszystko z tym dlugim spaniem ok.

Na 15 jedziemy do lekarza, przyspieszylam termin, bo mielismy jutro jechac, ale ta czerwona wysypka strasznie szybko sie rozprzestezenia, juz polowe klatki piersiowej w niej ma :/ bardzo watpie ze to potowki co stwierdzila pediatra u ktorej poprzednio bylismy, nawet rak nie umyla przed badaniem i nie bardzo wiedziala jak dziecko na bok przekrecic, chhba male miala doswiadczenie z takimi maluchami :/ ehhh trafic na dobrego lekarza to ciezko..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igi słodki :-)
Ja nigdy nie paliłam.
Męża mi chwalą w szpitalu.
Tylko jak mój syn może mieć wyniki z wczoraj kurde podwyższone skoro nic mu od kilku dni kurde nie pobierali do cholery? Mówię lekarce a ta że mają takie i już. i jeszcze lekarza nam zmienili bo tamta wyjechała.
My już krew mamy pobrana. Ja z dłoni. Skoro nas bolało to jak cierpi Filip jak go kłują po 4 razy na raz? Właśnie jest w zabiegowym z mężem. :-(

Magda najważniejsze, że Filipek nie będzie tego pamiętał i oby szybko lekarze mu pomogli, to i Wy w końcu odetchniecie.
 
Ja to sie zastanawiam skąd mają wyniki jak mój syn nic nie miał robione. Taki burdel mają? Czy pomogą to wątpię. Nastawiaja się na tą chorobę i nam już krew na zgodność biorą w razie późniejszego przeszczepu. żadnego leczenia typowego do swojej choroby nie ma. A nic innego póki co nie znaleźli.
 
A ja uwielbiam karmic, lubię jak leżymy sobie przytulone i mała sobie ciągnie cyca. Nie wiem do ilu będę karmić samo wyjdzie w praniu, wiem tylko że to tak zleci i już nie wróci;) a piwko w upalne dni za mną chodziło takie z sokiem malinowym :)
 
Ja to sie zastanawiam skąd mają wyniki jak mój syn nic nie miał robione. Taki burdel mają? Czy pomogą to wątpię. Nastawiaja się na tą chorobę i nam już krew na zgodność biorą w razie późniejszego przeszczepu. żadnego leczenia typowego do swojej choroby nie ma. A nic innego póki co nie znaleźli.
Ja jak byłam w szpitalu to pomylili wyniki dzieci. Dziewczyna która miała wyjść do domu dowiedziała się że jej syn ma źle wyniki, przeplakala pół dnia, a następnego wyszła bo okazało się że już ma dobre, tylko zastanawiałam się jakie wyniki dostało dziecko to faktycznie chore. Masakra jakaś
 
reklama
ja tez nie zakladam ile bede karmic, lubie bliskosc z dzieckiem podczas karmienia to wtulanie sie w siebie itp przy karmieniu butelka przeciez nie bede sie rozbierac i do cycka tulic :D ale bola mnie plecy i kark, wkurza wyjmowanie cycka poza domem itp i brak wolnosci umowmy sie bardziej jestem matka karmiaca niz kobieta w tym momencie - tego nie wolno, tamtego nie wolno

magda faktycznie burdel maja w takim razie.. w ktorym ty szpitalu jestes? za ile te wyniki wykluczajace/potwierdzajace te chorobe beda?

dordaw ja w ogole nie mam zaufania do mlodych lekarzy dlatego.. na nfz u siebie w przychodni znalazlam pania dr, ktora ma na oko ze 150 lat i jej ufam, przez tyle lat praktyki co ma tyle dzieciakow widziala, ze wie co i jak co jest norma co od niej odbiega itp

ciekawe co to za wysypka..
 
Do góry