reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

aniolkowa dzieki za informacje, mam nadzieje, ze mala tez przespi bo jednak jak nie spi to z tych energiczniejszych dzieci jest :D no ciekawe co w takiej malej glowce siedzi, tak samo sie zastanawiam jak widac, ze sie cos sni, robi rozne miny i oczy pod powiekami lataja, smiejemy sie, ze pekaty cycek z cieknacym mlekiem bo co innego fajnego zna zeby usta drgaly w usmiechu :D

ja tez na chwilke tylko klade bo protestuje, zadna zabawa jak krzyczy jakby sie krzywda dziala..

aniab jak masz za tydzien to ja bym poczekala do wizyty to nie jest nic naglego, chociaz z tym drganiem to nie wiem, nie pomoge..
 
reklama
Siem :) mój mąż próbował uśpić syna. Łazić z nim. Zostawić w łóżeczku. Wozić w wózku. Nie śpi. Wzięłam go na ręce. Kima Total. Nie wiem jak to będzie jak będę chciała wyjść z domu. Planuje karmić do pół roku wiec odwyczajam od usypia nią przy cycku juz teraz no ale cóż. Biedny mąż panika hehe teraz śpi z gębą otwarta jakby wbiegł 68 razy na 10 piętro z workiem cementu na plecach. Faceci... a potem zapyta czym jestem zmęczona? Ostatnia dostał po uszach bo powiedział , że przecież jestem na urlopie [emoji23]

Aniolkowa podziwiam chęć posiadania tak szybko drugiego bączka :) Ja to się boję zajść kolejny raz bo nie chce zostawiać tak wcześnie Ignasia :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie po karmieniu, co do antykoncepcji jak byłam u gina i jeszcze karmiłam piersią to chciał mi dać dla karmiących, ale mąż przed wizytą stwierdził żebym się nie trula i ze będą gumki, póki co abstynencja wynikająca z kłótni jest naszą antykoncepcja

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to u nas teraz jak się da to my znowu ciągle w łóżku. Używamy właśnie gumek których oboje nie cierpimy wiec tylko czekam na wizytę u ginekologa. Nie chce kolejnej ciazy tak szybko. Chyba bym skisla.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
haha urlop :D no czuje sie prawie jak na malediwach z drinkiem z palemka w dloni [emoji23]

jak do pol roku to potem wprowadzanie innej szamki i mm do uzupelnienia?

ciekawe czy jakby wpasc od razu po pologu po cc to czy by macica wytrzymala, bo chyba 3 lata zalecaja sie wstrzymac?
 
reklama
Wiesz co mam teraz znajomą w 21 tc rok po cc i jest ok. Zależy od stanu blizny.

No dokładnie. Jak juz będzie wpieprzal flipsy to cycek out. Nie lubię karmić piersią, może jestem wyrodną matka ale cholera nie lubię jak mi cieknie, koszule mokre, nie da się bez stanika chodzić. Bolą , wkurzają i brzydzi mnie jak mam przemoczone wkładki laktacyjne. Kocham synka ale karmienie to dla mnie horror. Uzupelnie mm i tyle. To nie zbrodnia. Mój mąż oczywiście protestuje bo mój pokarm naturalny ale niech sam zapieprza z cyckami jak arbuzy. Chce się napić piwska i kurde aż wstyd ale papieroch mi się śni po nocach!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry