reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dominika ale reczny czy elektryczny ? Ogolnie chodzi mi o sciaganie w razie zebrania w szkole albo jak bym musiala gdzieś wyjsc czyli ogólnie 1-2 razy w miesiacu.

Moj ogolnie na spacerze spi a tak to zauwazylam ze od rana lubi jak sie do niego gada w poludnie spi i po poludniu tez lubi czyjes towarzystwo ale i tak miedzy posilkami spi ok 1 h
 
reklama
O kurczę. Sex??? Nigdy w życiu. Jestem 3 tyg po porodzie i nadal zastanowię się 2x Zanim usiade. Tyłek mnie boli promieniuje to nacięcie. Szwy jeszcze w środku czuje. Poza tym rana brzydko się rozlazla w jednym miejscu. Fjjjuuuu zazdroszczę dobrego samopoczucia tam!
 
Papercut popieram w pełni [emoji1] wykrakalam sobie to mleko a rano się zastanawiałam jak napisałaś, wzięłam prysznic, wietrze piersi a tu kurna strumieniami mleko jakąś masakra [emoji23] maldob ja narazie 10 dni a też dupe czuje, jak siadam to bardzo uważnie

[emoji173]
 
A my meldujemy się z Centrum zdrowia dziecka. Jesteśmy na 10 piętrze. Ta klima w pokoju mnie wykończy. Dziś pierwsza noc na rozkładanej polówce ale jutro noc w hotelu a z małym będzie mąż ;-)

Dzisiaj miał pobieraną krew i wymazy. płaczu przy pobieraniu było od hoho bo lecieć im nie chciała i tego klucia więcej. Jutro Filip i ja mamy badania genetyczne. Mnie badają na nosicielstwo. Wyniki nawet ok 3 miesięcy są...

Ogólnie zgubić się tu można :p nawet nie bardzo mam jak was dogonić i doczytać co i jak :p
 
Magdalena powodzenia!

Ja byłam u gina.... Zapalenie mam na dole i znowu tydzień jeszcze bez seksu.... Tabletki mam dowcipne choć myślał co tu dać jak karmie...
Usg.... Hmm mam jakiegoś miesniaka, ale nie jest pewny bo jest na miejscu szycia wewnątrz i możliwe że to jakiś zrost... Trzeba czekać dwa miesiące i sprawdzić... Miejmy nadzieję że to nie to Bo też przed ciąża nic nie było więc jest nadzieja ze jednak się to wchłonie..
 
reklama
Ja o seksie nawet nie myślałam, tzn myślałam że przez najbliższe pół roku no way !!! Czuje jeszcze szwy, jak źle usiąde to mnie tam uwiera, poza tym czuje sie brzydka, gruba, zmeczona i omkła ;) na razie dziękuje ;)
Jak u Waszych maluszkow objawiał się skok rozwojowy 5 tygodnia ?? Nie wiem czy jesteśmy w trakcie czy przed nami, mała ma skończone 4 tygodnie, czyli teraz leci ten 5 czy dopiero jak skończy 5 to się liczy ?? chciałam jechać do rodziców na 10 dni z racji ze mój na poligonie, czy ten skok jest przeciwskazaniem do takiego wyjzadu, w sensie zmiana otoczenia dla dziecka ? Jak myslicie ?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry