reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka zazdroszczę! Ja czuję się okropnie [emoji1] włosy związane w każdą stronę, z piersi wychodzi wkładka, brzuch wisi, z majtek wkładka, pojawiły mi się znów hemoroidy i chodzę jak taki mały potwór [emoji1] mam nadzieję, że jeszcze trochę i dojdę do siebie. Chociaż jak patrzę na zdjęcia sprzed ciąży teraz uważam, że byłam szczupła a w tedy i to mi nie pasowało [emoji1] także mi się chyba nigdy nie dogodzi z moim wyglądem [emoji2]

[emoji173]
 
reklama
Ja jednak wole poczekc na wizyte u gina chociaz mam mega ochote:-) a po za tym znowu zaczelam krwawic i nie wiem czy to juz moze byc okres czy co to w piatek wizyta to sie dowiem i podpytam o srodki anty podczas karmienia :-)

A dodatkowo takie pytanie jaki laktator polecacie ?
 
Ja dwa tygodnie temu miałam straszna ochotę na sex... Teraz troszkę mniej ale to dlatego że wolę poczekać do wizyty i się wyciszylam... ;-)
Ja zchudlam 20 kilo ale jeszcze 10 i coś teraz waga pomału zchodzi.... Wiec ciuchy jeszcze czekają...
 
bylismy u pediatry, mala miesiac temu jak sie urodzila 2800 dzisiaj 3800 i polozna i lekarz dopytywaly czy na kp i czy na pewno mm nie dokarmiam :D tak cos czulam, ze ten slodki klocek strasznie ciezki sie zrobil ;) mala sie wygiela tak jak w domu przy lekarzu i dostalismy skierowanie do neurologa, wiec faktycznie podejrzanie spieta jest, tak to zdrowa nic nie plakala a na koniec dala skoczyc na lody do mcdonaldsa (tak w ramach narzekania na grube dupsko [emoji23])
 
Super, mam nadzieję, że mój też ładnie przybierze [emoji1] Te lody mi się podobają, ja zrobiłam muffinki te prawie gotowe i zjadłam już 2 także niech idzie w cycki bo i tak są już ciężkie [emoji1][emoji1]

[emoji173]
 
Nunia - ja polecam avent laktator. Fajnie sciaga. Az sama bylam zdziwiona. W 10 min mi 100ml sciagnal.

My jutro do pediatry. Ciekawa jestem ile moj wazy, bo irodzil sie 4kg, ze szpitala wychodzilismy to mial najnizsza wage 3750.

Czy wasze dzieci tez sa takie nieodkładalskie? Mamusia musi byc blisko. Generalnie jest grzeczny, ale w dzien malo spi, pi 40-60 min 3 razy dziennie. Ciezko mi sie za cos wziac.
Jak nie spi to w lezaczku tez polezy tylko 10-15 min. W zasadzie nie płacze, ale musze byc blisko... w nocy za to dobrze spi, takze wysypiam sie.
 
reklama
wyczytalam w necie, ze w pierwszym mc zycia norma to 600, takze moja zaszalala bo od najnizszej 2x wiecej :D

to faktycznie malo spi :o moja budzi sie, max 30 min karmienia z odbijaniem i albo zasypia na 2- 2.5h albo chwile sie porozglada i idzie spac, budzi sie i tak w kolko. no chyba, ze boli brzuszek ale to i tak miedzy kazdym karmieniem przynajmniej godzine sie zdrzemnie. i fakt faktem jak nie spi towarzystwo musi byc
 
Do góry