reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja byłam wczoraj jeszcze u fryzjera :)

Kama u nas skok rozwojowy był tydzien wczesniej. Objawy: spał w dzien po 5 minut i był wkurwiony, że chce mu się spać. Nie plakal ale był nerwowy.

Nie jest przeciwwskazaniem jak dla mnie a wręcz przeciwnie bo rodzice Ci pomogą przetrwać. Mój synek pierwsza długa podróż ma za soba. 300 km :)


Powiem Wam coś. Właśnie go nakarmilam i przewinelam. Śpi sobie obok. Posiadanie syna to najlepsza rzecz pod słońcem ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez 3tyg po porodzie i odliczam te jeszcze 3do gina i mam nadzieje ze mi tam sie nic nie zmienilo:p
Moja mała cos jedno karmienie w nocy omija od dwoch dni jak zawsze 2,4,6 to teraz 2 i 6 takze moze zacznie mamie dawac sie wyspac choc sie nie nastawiam[emoji14]
Magdalena 3maj sie. Jezu te wyniko tak dlugo i co reszte jak wykluczą to was chyba wypuszcza.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wykluczają to nie wiem, chyba najpierw chcą sprawdzić to co podejrzewają tamci. Choć te ich podejrzenia mnie nie przekonują tym bardziej że nie mieli w ogóle styczności z taką chorobą, a i u mnie z tego co wiem nie wystąpiła w rodzinie. No ale zobaczymy co wyjdzie z badań. Póki co dziś wyniki podstawowych badań, więc zobaczymy co i jak. Mam nadzieję że 3 miesięcy nas tu trzymać nie będą.

Co do seksu to ja bym nawet i chętnie pomyślała tym bardziej teraz gdy bliskość męża jest mi potrzebna bardziej. Tylko nawet nie ma warunków. Chociaż powiem wam że atrakcyjna to też się nie czuję :-/

Oczywiście każdy mówi że teraz mam ważniejsze sprawy niż uroda itp. I owszem tylko matka to też kobieta i człowiek. A takie ogólne rozbicie nerwy brak normalności i czasu też dla siebie i nerwy o dziecko ciąża dwukrotnie bardziej :-/
 
U mas dzisiaj tez noc fajna. Wczoraj, nauczeni doswiadczeniem, obudzilosmy Malwine o 18 i pomeczylismy;) wykapana, nakarmiona o 20 i spala do 1, pozniej karmienie o 4:30 i spi nadal a ja ide godzinke pokimac i naladowac baterie;)
A jesli chodzi o seks to zazdroszcze tym z Was, ktore maja na niego ochote bo dla mnie to ostatnia rzecz, o ktorej w tej chwili mysle...
Magdalena trzymam kciuki za Was. Dobrze, ze cos robia, ale azkoda ze tyle trzeba na wyniki czekac!
Mliego dnia:)
 
No dobrze że coś robią bo w końcu chce wiedzieć co dolega mojemu synowi i jak to leczyć.
Wczoraj pielęgniarka się mnie pyta czy mój mąż mówi choć trochę po polsku. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie i moją minę... Toż to polak na całego! Ha a ona stwierdziła że ma inny akcent i te czarne oczy i włosy...już kiedyś kumpela myślała że mam faceta z Egiptu:p pielęgniarka stwierdziła że faktycznie wygląda na obcokrajowca :p i jak tu nie mieć ochoty na seks po takim poście? W dodatku im starszy tym przystojniejszy się robi i jeszcze ten zarost mrrr...;-)
 
Zarost jest zajebisty u faceta , od razu wygląda ponętnie :D

Magda ja też lubię takich ciemnych[emoji14] ale mój w żadnym razie taki nie jest. Moja mama mówi że przypomina Robiego Williamsa tego co śpiewa nie aktora ;)
W sumie ma rację poniekąd.

Ja mam generalnie zupełnie inny typ mężczyzny niż mój mąż jest.
Ja lubię takich dość grubych, dobrze jak są wydziarani. Rudych Lubie. A mój mąż 192 i chudy jak łodyga :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomyśleć że ja kiedyś zarostu nie lubiłam. Pamiętam że tacie nigdy buziaka w policzek nie chciałam dać bo broda :p a teraz sama lubię jak mąż się nie goli :p ślinię się jak pies na kiełbasę :p
To masz specyficzny gust, zazwyczaj kobiety wolą takich och ach itp. ;-) Mój też wysoki i chudy :p ja w sumie mam swój ideał no i jest zajebistym ojcem aż wszędzie się dziwią jak zajmuje się małym... Karmi, przewija itp w miejscu publicznym, rozbiera ubiera u lekarza :p zazwyczaj faceci stoją jak kołki co też wczoraj zaobserwować mogłam na izbie przyjęć
 
Oh jakie tematy z rana, mój typ to też ciemne włosy, oczy taki też jest mój mąż [emoji1] Magdalena też to zauważyłem, a jeszcze niektórzy nie Biorą na ręce przez pierwsze miesiące, chore to dla mnie, jak własnego dziecka można nie przytulić? No ale cóż.. Trzymaj się kochana :) my znów marudna okropnie noc, już nie wiem jakich sposób używać na niego, dobrze, że jest szumis bo czasem działa takto jest jakaś masakra [emoji26]

[emoji173]
 
Póki co się trzymam, mąż ogromnym wsparciem ;-) nocka u nas ok, polowe wyrko nawet ok. Nad ranem mieliśmy przeboje bo kilka razy przebieranie, ulewanie, wymiotował, jadł, przewijanie i marudzenie. Głowa od rana boli ale nie jest źle. No mój dzieć to nerwus od razu już teraz musi mieć bo mega ryk :p też z tym mlekiem stres trochę bo kuchnia mleczna kawałek od nas hehe
No niektórzy faceci różnie reagują i odnajdują się w roli ojca. Ja jestem happy że mój radzi sobie tak dobrze a nawet lepiej niż ja:p
 
reklama
No to jest miłość skoro go wzięłam haha

Mój też sobie radzi super. Właśnie u lekarza tez rozbiera ubiera nosi w domu i tuli. Kochany mąż <3

Madzia będzie dobrze. Wierzę w Was :*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry