reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja tez nic nie kupuje na teraz, chodze w leginsach i koszulach wiec tego brzuchowego rozmemlania nie widac i czekam az schudne do spodni :D
 
reklama
Ja wczoraj na wadze u ginekologa równo 60, bo mniej karmiłam piersią, ale to i tak przytyłam 7kg w ciąży a schudłam 10. Mojej gile wyciągam kilka razy dziennie nawet nie raz zaschnięte a nie raz nie.
 
Selena, teraz nic nie robiłam i schudłam, a z pierwsza córka tyle samo przytyłam a powrót do wagi zajął mi rok. Co chodzi o nocne karmienie to trafił mi sie tym razem fajny model córeczki ;-), w nocy ładnie śpi, szybko usypia za to w dzień nadrabia i przez kilka godzin siedzi mi na piersi co godzinę. Czasem cieżko przy dwulatce, bo jest zazdrosna ale i tak jestem zachwycona młodsza bo dużo spokojniejsza, je i śpi, no w dzień juz ma coraz dłuższe przerwy w spaniu. Ze starsza miałam problemy z usypianiem, zreszta do tej pory mam... zależy od dziecka [emoji3].
Wogole jakoś czuje się teraz bardziej zorganizowana. Jestem w stanie zając sie sama dwójka małych dzieci, ugotować obiad, posprzątać. Przy jednym nie udawało mi sie często nawet obiadu ugotować. Wieczorem maz mi tez dużo pomaga :-)
 
MI ostatnio budzi się tylko raz w nocy ok 4 i spi do 8. Czyli przeważnie kramię- 12-3.30-8 . Przez dzień tez spokojniejsza tylko że przez to że katar ma. :( Moja starsza nas zaraziła i to okropnie. Ja staram się nie kaszleć i nie kichac na nią, ale jak mówię do starszej żeby odsuneła się to mi się obraża. W ogóle uczulenie ma mała- wysypka.. mam jej póki co kalcium podawać i wiatminę c, do noska maść majerankową na katar. Już nie wiem od czego to uczulenie. Czy to nie płyn do prania czy pokarm. Trwa to już tak długo .. Zaczęłam kapąć ją już w krochmalu lub nadmanganianie potasu. Myśle nad płatkami do prania. Co do wagi to już normalnie chodzę już w swoich starych spodniach, szybko zeszłam do tej wagi sprzed ciązy, brzucha nie mam i aż tak dziwnie momentami , tylko noszę czasami te majtki poporodowe bo boli mnie blizna po cięciu jak mi gumka od majtek w to wejdzie. To że jestem po porodzie można rozpoznać w sumie po kresce- bo dalej nie zniknęła. Nie wiem do kiedy ona będzie... Blizna mi pewnie po porodzie zostanie tak jak kiedyś niestety :/
Zauważyłam zwiększone wypadanie włosów. Jeszcze masakry nie ma, ale jest gorzej, do tego włosy mi sie nie układają, skóra mi się zaczeła przetłuszczać na twarzy.
Dzisiaj przez to przeziebienie czuję się fatalnie, słabo mi momentami, głowa pełna.
 
Mi 3kg zostały do zrzucenia, ale figura mi sie zmieniła i chyba mam to w biodrach bo spodnie ciasne;-) i tak jestem zadowolona ze tyle a nie wiecej;-) myślałam ze pół roku bede do siebie dochodzić. Moja tez ma gile białe od ulewanie w nosie, ale nie lubi fridy i tego czyszczeni krzyczy ze bębenki pękają zawsze;-/ czy któraś z Was nie je nabiału i dzidziuś ma skaze białkowa? Albo karmicie z butelki swoim pokarmem bo np musicie gdzies wyjechać?
 
Agata, ja karmie np. w nocy swoim pokarmem z butelki bo szybciej idzie i wiem ile zjadła. Na spacer jak idę to tez zawsze w zapasie buteleczka z moim mlekiem jest obowiązkowo [emoji3].
 
Angelikaaa , interesuje mnie jak to jest.-Bierzesz mleko które przechowujesz w lodówce, podgrzewasz i zabierasz na spacer? Jak długo można mieć ten pokarm poza lodówką, biorąc pod uwagę wysokie temperatury?
 
reklama
Byla polozna moja Wiki wazy 4660 a ma 18 dni urodzila sie z waga 3940. Okolo 400g tygodniowo przybiera no ale jak ona je dzien i noc co 2h to co sie dziwic niby polozna mowila ze z czasem jej sie unormuje. Hehe moja kluseczka
Ale zdrowa jak ryba to najwaznirjsze :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry