reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U nas mała najmniej śpi w dzień między 7-9 a potem 12-14. Poza tym śpi jak zaczarowana. Jak wczoraj zasnęła o 14:00 to o 17:30 ją budziłam bo bałam się że kąpiel prześpi hihi. Wieczorem zasypia ok 20:00, potem jedzonko o 24, 3 i 6. Mniej więcej. I czasami od tej szóstej śpi godzinkę i play time, akurat jak muszę starsze wybierać z domu
 
reklama
Chrzciny 22 październik, szczepienie koniec września . Szczepiłam wszystkie dzieci i mam złych wspomnień. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
A poza tym jak z waszą wagą ?ja już miesiąc poporodowe a jeszcze zostało
 
Nati ja nie myślę tak daleko haha

Dzisiaj młody stwierdził, że wstaje o 4. Nie plakal nie wrzeszczal tylko leżał. Ale oczywiście trzeba mieć widownie wiec mama nie może iść spać spokojnie tylko musi patrzeć na lorda Ignotusa :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mamakulka ja tez bym tak daleko nie myslala, ale moja ciocia (tez tu w de), wziela sie za szukanie przedszkola jak jej syn mial 3 miesiace, i ledwo znalazla cos wolnego :p popytalam troszke jeszcze i niestety, juz musze sie za to zabrac..
 
Nati, a przedszkole w de jest od jakiego wieku, od kiedy chcesz go puścić? Bo u nas jest problem z dostaniem sie do żłobka (od chyba 5 miesięcy do 3 lat). A przedszkole jest od 3 lat i z tego co wiem to nie można zapisywać 3 lata wcześniej tylko chyba w marcu tego roku co dziecko ma zacząć chodzenie.
 
@Angelikaaa Z tego co wyczytalam na stronie tego przedszkola to od 4 miesiaca zycia mozna dziecko tam "posylac" :D az do wieku szkolnego :) tylko to specyficzna sytuacja bo tam nie ma grup wiekowych, sa mieszane (bo to wlasnie Montessori). Najchetniej puscilabym go dopiero w wieku 3 lat, ale zobaczymy jak to bedzie z macierzynskim, w przyszlym tygodniu jade sie doinformowac i zlozyc wniosek :) tak samo na dniach ide do tego przedszkola i zobacze czy przyjma moj wniosek :)
 
My chrzcimy 16 października.Imprezę łączymy z moimi urodzinami.

Pozbyliśmy się kikuta! :) Pediatra dosłownie "ukręciła" dziada. ale faktycznie powstała mu tam też ziarnina.

Nasz maluch waży już 5200! przybiera, aż za dobrze :) hmm...zastanawiam się czy czasem nie odczytuję źle jego potrzeb i na jakieś marudzenie zaraz lecę z cycem ;)
Zaliczyliśmy też kontrolę bioderek i jest poprawa :) A zakładałam mu tylko jedną tetrę na noc i w dzień czasami, a kazali mu dawać aż 3 pieluchy! i nadal mam takie zalecenie.
 
reklama
ja w poniedziałek pójdę do pediatry, bo jestem bardzo ciekawa jak niuniuś przybiera.
będzie miał akurat równe 2 tygodnie.
chociaż już widzę, że robi mu się drugi podbrudek :-D

my byśmy chcieli chrzcić 25 września, mam nadzieję, że się uda z formalnościami. w poniedziałek pójdę do kancelarii, bo już mamy akt urodzenia.
 
Do góry