reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Magda na pewno to nie ta choroba! Tym bardziej ze ona jest dziedziczna, gdyby ktoś chorował wiedziała byś! Bądź dobrej myśli, mocno trzymam kciuki i modlę sie zeby Filipek miał dobre wyniki!;-*
 
Magda współczuję :-( mam nadzieję że jednak finał będzie szczęśliwy a dla ciebie dużo wytrwałości i cierpliwośći.
Dasz radę!

U mnie młody daje dziś popalić... Kupa była wieeelka w końcu bo wczoraj nie robił... Na początku wyszła plastelinka a potem już zadka normalna musztarda. Gdybym tylko go.karmila mm to hy miał zatwardzenia... Chyba muszę znowu podejście zrobić i zmienić mleko bo ten nan pro ma wyczytałam dużo żelaza i przez to.sa zatwardzenia a nan sensitiv próbowałam i prezyl się bardzo...może bebilon spróbuję...
 
Dzięki :-* ja podobieństwa nie widzę... No chyba że charakter bo wkurza się tak szybko jak ja a nawet bardziej :p po urodzeniu miał czarne włosy :p
Basia nam bebilon się sprawdza i z tego co wiem to nie tylko nam :-)
 
@Magdalena T. kochana napewno to nie to! wszystko bedzie dobrze, musisz byc dobrej mysli :) postarac sie jakos o dobra energie mimo, ze rozumiem, ze nie latwo! ja wrocilam ze szpitala.. mam 3cm rozwarcia, zrobila mi masaz szyjki, chcieli mnie trzymac do srody ale ze wzgledu na moje zeby i ta trucizne w kanale zrobia to szybko. Jesli do jutra nie urodze o 10 do szpitala, sprawdza postep, zrobia jeszcze raz masaz. Po 4 h mam wrocic i beda przebijac wody i zaczynamy !
 
Magda. Bądź silna dla Maleństwa!!!
Poczekaj za wynikami i konkretami. Lekarze czasem coś walna i nie wiedzą że Ty od zmysłów odchodzisz... dla nich to norma. 3majcie się dzielnie !
 
reklama
Do góry