reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
relacje z wizyt czyli co slychac u maluszka - nati jak dla mnie pasuje :D

po powrocie ze szpitala pomalowalam paznokcie, w koncu nie znosze miec niepomalowanych.. po czym zapomnialam o nich kompletnie [emoji23] obraz nedzy i rozpaczy tak lakier poodpryskal ze na kazdym wygladal jak jakis kontynent a nie pomalowany paznokiec, pomalowalam jedna reke dobrze, ze wyschla bo mala sie budzi, drugiej nie ryzykuje zeby teraz malowac natomiast mam nadzieje, ze jeszcze dzisiaj znajde chwile na zwienczenie dziela [emoji28]

z tego co wyczytalam nosidelka srednio zanim nie siedzi albo przynajmniej glowy sama nie trzyma, z reszta mam jakies w domu ale z tego co sie zorientowalam zle, bo nie zapewnia tej pozycji zabki, zainteresowalam sie chustami, czy ktoras juz uzywa?

magda jak tam?
 
Ostatnia edycja:
Wyników jeszcze nie ma. Do domu jeszcze nas nie puszczą bo Ci z Warszawy kazali nas do poniedziałku przytrzymać i potem dowiemy się kiedy jedziemy do Warszawy. Tam pobiorą mu krew i wyślą za granicę. Jak ja kolejny weekend tu wytrzymam to nie wiem. Mój mąż to chociaż jeździ do domu co drugi dzień na noc i regeneruje siły a ja jak już to tułam się do ciotki. Upał w sali straszny. Ledwo siedzę a gdzie reszta.
 
Dasz radę jesteś silna babka.
A wy na czas postawienia konkretnej diagnozy nie możecie być w domu? Czy oni będą dalej leczyć jakoś ?
 
Myślę że w Warszawie to aby mu pobiorą krew bo wyniki pewnie będą po jakimś czasie skoro jadą za granicę aż. A tu nie wiem po co nas trzymają do poniedziałku skoro dziś kończy antybiotyk. Eh... Chyba zamieszkam już w tych szpitalach.
 
Magdalena wiem na pewno Ci ciezko ale czas leci i jakos zleci porobia badania bedziecie wiedziec na czym stoicie a pozniej juz z gorki. Szpitale niestety dobijaja ale robisz to dla malenstwa w koncu wszystko sie ustabilizuje i zapomnicie o tych ciezkich dniach :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj moja miała pierwszy problem z brzuszkiem 3h placzu. Wiem tez ze czesto zle lapie piers i łyka duzo powietrza. Wiec dzis pierwszy raz nakarmilam ja z butli ale swoim odciagnietym mlekiem. Powiem tak chcialabym by jadla raz piers raz butelke widac ze narazie nie robi jej to roznicy a przy butli mniej odbija i dluzej i spokojniej spi. Co o tym myslicie? Dam rade tak ciagnac na zmiane? Czy w koncu nie bd chciala cyca?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dolaczam sie do pytania i dodatkowo - jak to rozkminic jakbym chciala odciagnac mleko na potem, nakarmie mala z jednego z drugiego sciagne na potem a jak mala zglodnieje to czym ja nakarmie?
 
Do góry