reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Agata mam w domu i herbaty i slód jeczmienny czy jakoś tak, i pas pooperacyjny i maść na blizne i tak jakoś nie ma się głowy żeby to zabrać :-/ a specjalnie mąż kupił tydzień temu zapas :p tylko czy to pobudzi znowu laktacje? Zresztą podobno mały po tych wszystkich antybiotykach ma wyjałowiony organizm i może być bardziej wrażliwy na pokarm a i tak mu tu zmienili mleko i teraz ma pierdy i próbuje się przestawić.

Dziś się dowiedziałam że lekarze nie wiedzą co konkretnie jest mojemu synowi. Tzn małoplytkowosc ale jaki jest powód :-o a w dodatku wczoraj mi mówi lekarka że 60 tys a dziś ta fajna że było 67 tys. Cholera dla mnie 7 tys piechotą nie chodzi! Ogólnie mąż czytał i też lekarka mówiła na początku że leczenie może ogólnie trwać długo. Znajomego mojego brata leczyli 4 lata na to jak był dzieckiem. Stanu zapalnego już nie ma. Afty są ciągle dwie. A najlepsze że mogą kierować nas do Warszawy do mądrzejszych podobno. Ręce opadają...
Miał 48 tys to go do szpitala nie chcieli brać bo tu dzieci chore i zagrożeń nie ma. Ma 67 i sami nic nie wiedzą. Niech mu przetoczą i puszczą do domu (tak też się robi, to trwa krótko) i tak mówiła że trzeba kontrolować cały czas krew. Na razie dobijamy antybiotyk do końca i smarują mu te afty. No i znają...wenflonu odkręcić nie mogły to założyli nowy w drugiej nodze :mad:
 
reklama
Magdalena, wspołczuje Wam strasznie :( jak lekarze nie wiedza co mu jest dlaczego nie rozszerza diagnostyki ?? Nie rozumiem takiego podejscia lekarzy ;/

Od mojego wczorajszego postu ANI RAZU NIE NAKARMIŁAM MAŁEJ PRZEZ NAKŁADKI. Jestem sama z siebie dumna i z niej tez. Pomogl mi patent z pieluszka pod piersia zeby ten cycek byl wyzej i wtedy jest łatwiej złapać. Jak mała spije z piersi to wyglądają jak takie smutne małe flaczki :((( już takie zostaną ?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to teraz mnie załamali. Podejrzewają chorobę genetyczną Wiskotta - Aldricha :-( z Warszawą się kontaktować będą jutro co i jak :-/ no to się nazywa życiowy pech
 
magda chwile poczytalam o tej chorobie, ona jest bardzo rzadka wiec moze to nie to, musialabys miec megapecha.. badz dobrej mysli :* jak wyglada diagnostyka, mowili cos?

kamcia gratuluje :) faktycznie pusty cycek wyglada nieciekawie, moze sie to cofnie chociaz po roku ssania to mi sie wydaje, ze tylko gorzej bedzie
 
Najpierw kontakt z Warszawą i ustalenie kiedy i gdzie badania. A potem to nawet możliwy przeszczep. Mam nadzieję że to nie będzie to i mój synek takiego pecha nie będzie miał. Boże oby jutro wyniki krwi były w miarę dobre. Jutro dowiemy się co i jak :-(
 
Dam znać na pewno. Teraz to już całkiem się wykończe nerwowo :-( Za wsparcie dziękuję :-*

Pozdrowienia dla ciotek z forum od Filipa :-) na mnie nie patrzeć no ja nie ogarnięta jestem.
 

Załączniki

  • DSC_0157.JPG
    DSC_0157.JPG
    943,9 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Do góry