reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Magdalena uściski dla Ciebie. Przechodzisz teraz ciężki czas, rozumiem Cię doskonale, Tosia miała "tylko" zapalenie płuc i wiem co to szpitale, martwienie się o dziecko, zmęczenie. To odbija się na laktacji. Musisz się nastawiać pozytywnie. My też z mężem dużo się kłóciliśmy, kiedy malutka była w szpitalu, bo obydwojgu nam zależało, dlatego puszczają nerwy, do tego praca i obowiązki domowe, zmęczenie niesamowite. Czytałam o tej chorobie, ona się rzadko zdarza może to nie to. Mój mąż stwierdził, że warto szybko do Warszawy, tam na pewno pomogą. Myślami jestem przy Was.
 
Kochane jesteście wszystkie :-* Wasze wsparcie dużo dla mnie znaczy. Nie znamy się praktycznie a i tak czuję jakąś więź z Wami :-) Czas oczekiwania na nasze cuda nas chyba jakoś przybliżył.

Też mam nadzieję że to nie to, że się mylą i w Warszawie mu pomogą. Mój mąż emocji nie okazuje a widzę ile teraz go to kosztuje sił i nerwów. Teraz on jest Małym a ja śpię u cioci żebym choć trochę odpoczeła i od jutra rana już razem w szpitali. Tak od piątku jest.
 
Magdalena Filip jest slicznym i dzielnym chlopcem po mamusi oczywiscie moje kciuki za was sa cały czas zacisniete duzo zdrowia i dobrych wyników:-) wszystko w koncu bedzie dobrze
 
Niunia zgadzam się jest śliczny i bardzo dzielny a do tego bardzo bystry. Cudo dzieciak :-)
Cała matka chwali swoje dziecko :p ale gdzie by mąż z nim nie szedł albo razem idziemy to Filip robi furorę i w dodatku biorą go za wcześniaka :p
 
Madziu życzę Tobie dużo sily i nie trać nadzieii. Filipkowi dużo zdrowia. Wiem że ciężko patrzec na chorobe dziecka:((. Zobaczysz co Ci powiedza w Warszawie. Trzymaj się i nie poddawaj dla niego. :** .mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze.

wysłane z Tapatalka
 
Magdalena, życzę dużo siły. I myśl pozytywnie, to dużo daje, choc w ciężkich chwilach wiem, ze trudno z siebie wykrzesać pozytywne myślenie. Ale wierze, ze z synkiem wszystko będzie dobrze, wszystkie trzymamy za to kciuki. Specjaliści ma pewno beda wiedzieli jak pomoc Twojemu Maluszkowi i szczęśliwie wrócicie do domku.
 
reklama
Magda, ja tez trzymam za was kciuki, jestem pewna, ze wszystko bedzie dobrze :*

Tak sie zastanawiam czy w naszym watku wizytowym bedziemy tez pisac o wizytach u pediatry?
 
Do góry