reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Magda na pewno to nie ta choroba! Tym bardziej ze ona jest dziedziczna, gdyby ktoś chorował wiedziała byś! Bądź dobrej myśli, mocno trzymam kciuki i modlę sie zeby Filipek miał dobre wyniki!;-*
 
Magda współczuję :-( mam nadzieję że jednak finał będzie szczęśliwy a dla ciebie dużo wytrwałości i cierpliwośći.
Dasz radę!

U mnie młody daje dziś popalić... Kupa była wieeelka w końcu bo wczoraj nie robił... Na początku wyszła plastelinka a potem już zadka normalna musztarda. Gdybym tylko go.karmila mm to hy miał zatwardzenia... Chyba muszę znowu podejście zrobić i zmienić mleko bo ten nan pro ma wyczytałam dużo żelaza i przez to.sa zatwardzenia a nan sensitiv próbowałam i prezyl się bardzo...może bebilon spróbuję...
 
Dzięki :-* ja podobieństwa nie widzę... No chyba że charakter bo wkurza się tak szybko jak ja a nawet bardziej :p po urodzeniu miał czarne włosy :p
Basia nam bebilon się sprawdza i z tego co wiem to nie tylko nam :-)
 
@Magdalena T. kochana napewno to nie to! wszystko bedzie dobrze, musisz byc dobrej mysli :) postarac sie jakos o dobra energie mimo, ze rozumiem, ze nie latwo! ja wrocilam ze szpitala.. mam 3cm rozwarcia, zrobila mi masaz szyjki, chcieli mnie trzymac do srody ale ze wzgledu na moje zeby i ta trucizne w kanale zrobia to szybko. Jesli do jutra nie urodze o 10 do szpitala, sprawdza postep, zrobia jeszcze raz masaz. Po 4 h mam wrocic i beda przebijac wody i zaczynamy !
 
Magda. Bądź silna dla Maleństwa!!!
Poczekaj za wynikami i konkretami. Lekarze czasem coś walna i nie wiedzą że Ty od zmysłów odchodzisz... dla nich to norma. 3majcie się dzielnie !
 
reklama
Do góry