reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Tak już mam syna ;-) więcej dzieci już nie planuje bo jednak praca dla mnie też jest ważna i chce się realizować zawodowo. Dla mnie wychowanie szkraba to duże wyzwanie i stres a jak jest chore...to już wogole.!

Ja na drugi dzień po cc dostałam na śniadanie chleb z masłem a na obiad pełny talerz barszczu czerwonego :-) ogólnie nie byłam głodna przez tą cc :-)
 
reklama
Po drugiej stronie brzucha nowe problemy i troski :( Dużo sił i wiary dla tych co urodziły, a tym w dwupakach dużo cierpliwości :)

ewix
spaceruj, pokołysz się i poskacz na piłce, i jeśli nie ma przeciwwskazań to weź partnera w obroty ;), bo podczas orgazmu wydziela się naturalna oksytocyna, ktoś tu wspominał o masażu sutków, możesz też masować i podszczypywać brzuch, do tego niektórzy stosują masaż krocza, piją napar z liści malin....

Ja osobiście zaprzyjaźniłam się z piłką, bo pomaga mi ona też na bóle pleców, no i staram się dużo nie leżeć (tu akurat pomaga mi synek) :D
 
Agata320 patrzę na zdjęcia Twojej Marcelinki i uważam że jest przerozkoszna!! Powiedz prosze, skad ta czapeczka z uszkami? Przesłodka, chce taka sama!!! :)
 
Ewix bedzie dobrze masaż sutkow wywoluje skurcze a im mocniejsze skurcze tym robi sie większe rozwarcie powodzenia zycze i trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie


Dzisiaj przywitalam sie z moim synkiem :-) maly slodziak dostał pierś i odrazu sie do niej przyssal moj maly ssak taki kochany :-) i mąż tez go widzial nie przez inkubator i dalam mu cale mnustwo buziaków jaka jestem szczęśliwa:-)
 
Niunia super ze mogłaś przytulić i nakarmić synka, oby szybko siły nabrał i do domu żebyście wyszli;-) dor1989 czapeczkę kupiłam w Tesco na dziale FF;-) i mała dziekuje za komplement;-) co do dzisiejszego dnia córka mi sie robi cycol straszny, dzisiaj sie nie odkleja i marudna jest, zastanawiam sie czy to nie od witaminy K+D:-( znacie jakiś sposób na ulewanie? Wszystko ciuszki brudne.. Na rozwarcie dobry masaż sutków i przysiady żabki. U mnie zadziałało ;-)
 
Dziewczyny jak sie rozkrecily tak slabo bylo na naszym watku bo sie szkraby urodzily a tu prosze swieze mamy jednak znajduja czas, fajnie czyli jak urodze tez znajde chwile i fajnie bd watek z ciezarowek na mamuśki pełną parą.
Ja tylko sie modle zeby mała sama wyszła do 22. Bo bardzo nie chce wywolywania. Ale u mnie tylko zwykle twardnienia brzucha i klucoe w kroczu jak od dwoch tygodni wiec noe wiem. Mały leniuszek nie chce jeszcze wychodzic:(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agata moja tez czesto ulewa I non stop musze ja przebierac I prac ciuszki I tak w kolko a dzisiaj co ja odloze do lozeczka to marudzi I ciagle no cycku :) ale te maluszki chyba potrzebuja bliskosci.
 
Do góry