reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Oj tak w pierwszych dobach po cc Olaf jak ciągnął to brzuch bolał okrutnie...macica wtedy się kurczy...


U mnie noc ciężka... Budził się co 2 godziny...wzięłam i polozylam go na siebie do cyca i tak od 4 spalismy już lepiej... Mam stres że tak się nauczy...nie chce aby wisiał na mnie cały czas.
Mąż jeszcze przez tydzień nie może małego brać na.rece i mi pomagać więc ciężko czasami...
Hormony też zaczynają mnie męczyć... Jakoś wszędzie widzę na fb małe księżniczki i ubrane na różowo...i jakoś tak łezka się kręci że już nie będę miała szansy na dziewczynkę... Wiem może to głupie powinnam się cieszyć że mam zdrowego synka... Ah te hormony...
 
reklama
mamakulka - rozmawialam przedwczoraj z koleżanką, która też miała cc, leżała w szpitalu 8 dni i też nie miała normalnej laktacji, pielęgniarki ją stresowały, lekarki też nie pomagały. Powiedziała mi że dopiero w domu zaczęła normalnie karmić, laktacja się rozkręciła.

Dziewczyny ten czop to jak taka żelatyna jest? Bo znalazłam dziś rano troche na bieliźnie takiej żelatyny, troche rozciągliwe, lepkie (wybaczcie szczegółowy opis :p) no i przezroczyste to było a potem na papierze ten śluz też taki mocno lepki. To może być czop? Bo pamiętam że którejś z Was odchodził czop w postaci płynnej?
 
@Mamakulka mialam dokladnie tak samo jak Ty, z tym ze mialam dodatkowo sutki bardzo poranione (wrecz postrzepione) i nie pomogly nakladki ani pompa.. leciala tylko krew. Licze ze Tobie sie jakos uda dotrwac do pojawienia sie mleka, powodzenia :*
 
Nie wien czemu tak przewaznie jest ale nawal pokarmu zaczyna sie w domu. Właśnie po 4 dobie. Ja zaczelam walczyc z tym nawalem ( w szpitalu nie mialam tak mleka ) bo wrocilam do domu z takimi obolałymi piersiami właśnie poranionymi sytkami ,sutki mi sie schowały ze ryczalam w domu. Maz nawet powiedzial ze skoro mam tak ryczec to on woli abym mlekiem modyfikowanym karmila. I szczerze chcialam juz zrezygnowac. Najpierw rozgrzewalam piersi pod prysznicem,masowalam probowalam karmic,ale sama krew leciala, wzielam laktator i tak do wygojenia sie sutkow laktatorem odciagalam. Później kladalam zimny oklad na piersi i pilam szalwie aby zatrzymac ten nawal - ktory nawet nie chcial wyplywac bo mi sie porobily takie grudki. Teraz jak laktator idzie w ruch to w sumie duzo nie odciagne bo tak ze 30 minut sie mecze i z 60 ml moze wyjdzie.

wysłane z Tapatalka

Basia a ty masz juz chlopczyka? Jak tak to lepiej dla niego miec brata. Czemu mowisz ze juz wiecej nie bedziesz miec dzieci?
 
Ostatnia edycja:
Mika to moze byc czop;-) mamakulka moja laktacyjna mowila ze kawa zbożowa jest dobra na pobudzenie i dostawianie do cycka. Ja dzisiaj wyspana, mała tylko na cycka sie budziła, szybka zmiana pampersa i spała dalej;-) kochane dziecko;-) w nocy to taka rutyna sie robi ze jak sie przebudzeń to nie wiem czy ja przysnelam karmiąc ja czy czas ja juz dostawic:-D śmiechu warte
 
Hej dziewczyny musze sie pochwalic po 2 dobach dostalam do jedzenia kleik na obiad dzis na kolacje powtorka z rozrywki :-) jutro na śniadanie budyn albo kaszka dopiero jutro dostane obiad lekkostrawny masakra a glodna jestem jak slon
Kubus jest w inkubatorze bo mial problem z oddychaniem i dostaje antybiotyk chciałabym go przytulic ale jak dzis do niego poszlam to slodko spal nakarmiony i zastanawiam sie co z moja laktacja bedzie i mapewno do wtorku zpstajemy w szpitalu moze dluzej ale to zslezy od naszego zdrowia

Powodzenia nierozpakowanym mamusia trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiazanie
 
Ja kleik nie zjadlam :) nie byłam glodna w ogóle . Za to zupka trzeciego dnia poezja :D

Ja walczę dalej o pokarm. Juz dzisiaj ryczalam milion razy. Coś zaczyna się chyba dziać bo cycki twarde i coś tam leci. Ale jest ciężko. Dlaczego mleko nie może być z automatu?

Gratuluję rozpakowanym i życzę powodzenia tym w wersji double :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
kurde ja jakos 10h po cc dostalam kleik i na kolacje juz normalnie 6 kromek chleba, szynka i salatka (na sniadanie tez tyle chleba, tyle sie je karmiac? :D )

mamakulka wytrwalosc najwazniejsza w koncu sie uda rozkrecic na pewno :)
 
reklama
Do góry