reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No właśnie nie swędzi i nie piecze, pojawiło się w czwartek ze skurczami dlatego zastanawiam się nad wodami. Tyle, że na ip mnie zapytali o infekcję, więc chyba myśleli, że to infekcja.
 
reklama
To pozostaje wierzyć, że się znają i uznali, że to jednak nie upławy skoro nic z tym nie zrobili. Swoją drogą w szybkim tempie to rozwarcie ci się zrobiło, no ale możesz jeszcze po terminie urodzić, czego oczywiście ci nie życzę. :)
Ciekawa jestem jak tam u mnie, dziś skurczy brak, wizyta dopiero w czwartek...
 
Aza ja też ostatnio tak miałam.. Takie lekko bolesne skurcze i zaraz mi wycieklo trochę. A czy dziewczyny przed porodem dziecko jest bardziej ruchliwe czy też mniej? Czy nie ma to znaczenia?

[emoji173]
 
Mi dzisiaj zaczyna odchodzić czop...niestety ale żółto zielony więc muszę wziąść namatycyne bo jakaś infekcja jeszcze do tego jest... Kurde. Mam nadzieję że na dniach urodze...chcę mieć to za sobą..

A imię to chyba jednak zmiana i będzie Olaf..
 
Dziewczyny! Trzymamy za Was kciuki, szybkiego powrotu do domu!
No to która pierwsza zostanie sierpniówką?
Ja chcę ją chce![emoji23][emoji39][emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Aza ja też ostatnio tak miałam.. Takie lekko bolesne skurcze i zaraz mi wycieklo trochę. A czy dziewczyny przed porodem dziecko jest bardziej ruchliwe czy też mniej? Czy nie ma to znaczenia?

[emoji173]
Moje jest bardziej ruchliwe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Właśnie mój wczoraj dał taki pokaz, że myślałam, że walne [emoji3] on ogółem jest bardzo ruchliwy ale wczoraj aż nie dowiedziałam, że można tak kopać [emoji1]

[emoji173]
 
Ja dzisiaj dostałam pierwszy zastrzyk że sterydem. Jutro drugi i ciekawe co dalej. Mówili że wpłynie i na płuca dzidziusia i na moje płytki ze może się ustabilizuja. Pewnie w poniedziałek się dowiem jaki plan bo teraz w weekend cisza
 
reklama
Niunia ja mam zamiar normalnie w końcu sobie pozwolić na seksy bo radzimy sobie inaczej a seksu normalnego to z pół roku nie było bo najpierw nie mogłam a później czułam dyskomfort ale podejście kolejne musi być bo po porodzie to nie wiadomo co będzie.

Mój od 2 dni taki trochę mniej aktywny. Rusza się mocno aż mną trzęsie ale jednak ma w ciągu dnia stany spiocha :)

Dzisiaj aktywny dzień. Narobilam ogórków! Kurde mówię Wam taki power. Podobno przed porodem tak jest więc może się szykuje. Jestem 38 i 1 wiec juz można rodzic :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry