reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Nie strasz mamakulka, ze przed porodem taki power bo ja od 2 dni mam taki [emoji38] wcześniej nawet wyrzucenie śmieci było okropna aktywnością. Mój mógłby jeszcze trochę posiedzieć [emoji1]

[emoji173]

Ja właśnie obcielam, opilowalam i pomalowalam paznokcie u nóg! Jestem z siebie dumna [emoji1][emoji1]

[emoji173]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A który masz tydzień? Ja to już się doczekać nie mogę ale sierpniowka chce być więc mam nadzieję , że jeszcze tydzień i juz. Mogę iść rodzic :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Troche poszukalam i znalazłam :-)

Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o współżycie w czasie fizjologicznej, normalnie przebiegającej ciąży. Nawet niewielkie rozwarcie szyjki macicy nie stanowi zagrożenia. Nie ma też żadnej magicznej daty, po której nie wolno uprawiać seksu w ciąży. Jedyne przeciwwskazania do współżycia to krwawienia z dróg rodnych. Dziecko jest chronione pęcherzem płodowym i płynem owodniowym, więc nic mu się nie stanie. Seks może za to nieco przyspieszyć wystąpienie czynności skurczowej i poród, może więc być przyjemną formą "domowej indukcji porodu"
 
Ja nawet spotkałam się z opinią, że od 38 dobrze jest wspolzyc także bierzcie się do roboty [emoji38] 36+3 dopiero, termin mamy na 24 ale położona też stwierdziła, że wyjdzie wcześniej. Niech chociaż wytrzyma do sierpnia

[emoji173]

Mój brzuszek nie jest taki duży więc jakoś dałam radę [emoji1] od momentu jak się obniżył dużo łatwiej mi się schylac i zadyszka zniknęła [emoji1] nie powinno się mieć ale w szpitalu mówią, że normalny lakier to nie problem bo może położona zmyc jak będzie potrzeba. Puchną mi tak nogi, że jedyne buty jakie noszę to klapki 2 rozmiary większe więc jakoś te paznokcie muszą wyglądać [emoji1][emoji1]

[emoji173]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moj sie boi, ze mi odejda wody albo wywola skurcze, umowilismy sie na dzien przed cesarka zeby przed pologiem chociaz raz :D jesli chodzi o paznokcie u mnie maja byc zmyte ale mysle, ze jak u rak zmyje to nog sie nie beda czepiac
 
Ja u rąk nie maluje żeby były nie odbarwione a u stóp jak najbardziej :)

Dobra to ja zaraz męża powiadomie o próbach :D

Dzisiaj rano podjęłam się depilacji strategicznych miejscowek. Tak się zacielam, że krwawilam jakby mi ktoś gardło poderznal! Mąż musiał mi pomóc się ogarnąć haha a taka byłam z siebie dumna, że udało mi się fajnie to wykonac . Buu :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mój M wpadł rano ma pomysl, ze się wybierzemy na wycieczkę do Torunia. Pogoda zapowiadala sie fajnie (słońce za chmurkami) wiec pojechaliśmy. Sporo czasu w samochodzie, później sporo chodzenia, ale byl tez czas na takie przyjemności jak pyszne lody naturalne:)
Tak jak niektóre z Was pisaly mam jakies dobre dni ostatnio. Mniej zmęczona jestem, więcej energii, aż sama sie dziwie!
Dziewczyny, które sa w szpitalu - trzymam za Was kciuki. Taki pobyt to nic przyjemnego, ale jesteście pod opieka i niech wizja przytulenia juz niedługo waszych Maluszkow dodaje Wam sil.
Mój M stwierdził, ze dzisiejsza wycieczka fajna, ale juz z tym koniec bo martwi sie, ze zacznę rodzic gdzies w trasie;)
 
reklama
Współżyc jak najbardziej! Jedynie to jak czop odchodzi to lepiej już nie.

Ahh a ja znowu ta infekcje to już 3 w tej ciąży... Dobrze ze jeszcze mam leki
 
Do góry