reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
u nas są miejsca dla ciężarnych ale po drugiej stronie szpitala. Tam gdzie jest już oddział a nie tam gdzie izba przyjęć.
 
dziewczyny ale mi rozkminka do glowy przyszla - spedzam w wannie ok 2h dziennie, lubie sie pluskac relaksuje mnie to poza tym pomaga na spiety brzuch i bol plecow i tak jak dzisiaj sobie siedzialam tak mnie tknelo a jakby wody mi do wanny odeszly? niby to pykniecie jest ale jak przegapie? przeciez nie mozna za dlugo bez wod chodzic a jak ja nie bede wiedziala, ze nie mam? to jakos znaczaco brzuch sie zmniejszy jak odchodza moze? chyba sie opanuje z tymi kapielami bo teraz to sobie wkrecilam haha
 
dziewczyny ale mi rozkminka do glowy przyszla - spedzam w wannie ok 2h dziennie, lubie sie pluskac relaksuje mnie to poza tym pomaga na spiety brzuch i bol plecow i tak jak dzisiaj sobie siedzialam tak mnie tknelo a jakby wody mi do wanny odeszly? niby to pykniecie jest ale jak przegapie? przeciez nie mozna za dlugo bez wod chodzic a jak ja nie bede wiedziala, ze nie mam? to jakos znaczaco brzuch sie zmniejszy jak odchodza moze? chyba sie opanuje z tymi kapielami bo teraz to sobie wkrecilam haha
Peper no co ty, jak ci odejdą wody to i tak za jakiś czas powinna się zacząć akcja skurczowa.
Nie ma tak że odchodzą wody i nic się nie dzieje..
Ja jak biorę długi prysznic tovtez mam schize że wody odejdą i nie zawsze a potem pukam się w czoło że potem i tak się zacznie co na się zacząć dziać więc spokojnie [emoji39]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale u mnie zrobilo sie przyjemnie po burzy wkoncu jest czym oddychac bo myslalam ze dzis padne

A co do odchodzacych wód to raczej sie zorientujesz ze sikasz do wany bo to przeciez czuc ze cos ci z tamtad wylatuje
 
reklama
Chyba każda tak ma bo ja zawsze pod prysznicem mam rozkmine straszna nad tym :) i zawsze jak gdzieś idę np do kumpla do sklepu czy gdzieś to sobie wyobrażam reakcje swoją i osób trzecich na odejście wód xD

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry