reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
A ja znów chce, żeby odeszły mi wody bo będę wiedziała, że już się zaczyna [emoji1] mojej mamie i cioci dopiero w szpitalu przebijali [emoji38]

[emoji173]
 
Asiunia fajnie ze do domu idziesz i bedziesz mogla spędzić czas jeszcze z córcia :)

Beata trzymam kciuki abyście jutro juz szcześliwie byli w 4 w domu. Wiem co czujesz siedzenie z żółtaczka z dzieckiem w szpitalu. Ja siedziałam w tamtym roku po porodzie tydzien :/ i teraz pewnie tez mnie to czeka niestety.

Co do odejścia wód to wydaje mi sie ze Brdzie to czuć i tak jak piszą dziewczyny akcja skurczona zacznie sie sama.

Dziś byłam u położnej i zdecydowała ze bedzie przyjeżdzać do mnie 2x w tyg na ktg i raz bede chodzić do szpitala aby robic juz w tym 39tyh abym sie lepiej czuła. A usg sama odradzała bo mowi ze ma potrzeby gdyz wszystkie badanie do tej pory sa prawidłowe. A ja czuje sie dobrze ktg nic nie wykazuje tętno prawidłowe, krew i mocz okay :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja słyszałam, że od skończonego 37 tc czyli wtedy kiedy ciąża donoszona.

Ja nie znam uczucia odchodzenia wód, mi został przebity pęcherz płodowy przed samymi partymi.
 
Do góry