reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja narazie w miarę ok, zgagi nie miałam w ciazy wcale, skurczy tez nie mam jedynie co to taki ciężar momentami czuje w kroku, siary nie widać.. Okaże sie ze przenoszę i urodzę na koniec sierpnia;-/ a juz sie doczekać nie możemy naszego maleństwa, Wam tez bazie teraz tak dłuży?
 
reklama
Widzę, że nie tylko ja mam taką panikę co do porodu i macierzyństwa uff. ;-)
Bóle okresowe też pojawiają się u mnie coraz częściej, brzuch od dołu pobolewa a więzadła to masakra czasem aż siedzieć nie mogę. Siara rozkręca się już na dobre i piżama do prania :-/
 
Mnie właśnie się w ogóle nie dluzy. Leci jak szalony ten czas.

Siary nie mam w ogóle.

Ja staram się nie panikować. Wiem, że sobie poradzę bo będzie mój syn i musze sobie poradzić :)

Ignaś 36 tc [emoji173]
 
Hej :) trochę mnie tu nie było.

Aniołków mama co tam u was?
Tatusia gratulacje :*

Ja się turlam dalej. 22 lipca będę miała ściągany krążek i się okaże co dalej. Skurcze łapią. Ogólnie czuję się słabo bardzo jak na początku ciąży:(

Jak tam u was?
 
Witam się w niedzielne, leniwe popołudnie. Ja właśnie zostałam sama w domku, popijam kawkę i zajadam się pysznym sernikiem, który wczoraj zrobiłam resztką sił :)

Azamamew porzuć to czarnowidztwo, jedyne co ci mogę poradzić to nie słuchaj niczyich rad, bo ich jest zawsze za dużo i często wykluczają się nawzajem, że można zgłupieć od tego. Słuchaj własnej intuicji i rób to co ona ci będzie podpowiadać. Zrobisz mnóstwo błędów, jak każdy rodzic, ale to będą twoje błędy, do których masz prawo.
 
Azamamew też czasem łapią mnie myśli, że sama nie dam rady a mamę mam aż 85 km od nas [emoji38] ale napewno damy radę, myślę, że wiele rzeczy instynktownie będziemy robić, a zresztą jesteśmy silne baby to nie ma wyboru [emoji1] zawsze będzie jeszcze forum i będziemy mieć wsparcie

[emoji173]
 
Witam dziewczęta, najgorsze co możemy teraz zrobić to wpaść w tryb paniki i samo nakręcania się..[emoji19]
Wiadomo, że lekko nie będzie ale pamiętajmy o tym, że kobieta została stworzona między innymi do rodzenia dzieci i co by nie było da sobie radę[emoji6]
Trzymajmy się dobrych myśli i odpędzajmy te złe!
Motto na niedzielę[emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przy sobie prócz męża nie mam tu nikogo. Mama i inne bliskie mi osoby 350 km dalej ;) a wiem, że podołam bo czemu nie? Kochamy nasze dzieci i to jest najważniejsze. A nikt nie jest idealny i jak czasem popełniamy błąd... trudno! Przecież na tym życie polega :)

Ignaś 36 tc [emoji173]
 
reklama
Witam dziewczyny ale dużo napisałyście a mnie zaledwie chwilki na forum nie było. Pewnie jak teraz odp na cokolwiek to mi minusa dadzą że stary wątek a ja odp :) no cóż raz kozie śmierć.
Co do tego rozwarcia bez bólu nie wiem u mnie było tak że dali mi taki balonik napełnili go wodą jak był we mnie i ja nawet o tym nie wiedziałam. Podłączyli pod ktg. Ja niczego dosłownie nie czułam tylko jak mała się ruszała. I stwierdzili że nic z tego nie będzie ja tu wstaje idę do łazienki a ta kulka wypadła mi. I wszyscy zdziwieni a najbardziej ja bo myślałam że zrobiłam kup.... i okazało się że już tyle rozwarcia. I boję się że w domu mogę mieć takie coś że nagle dostane parte skurcze i nie zdążę teką mam fobię!!

A teraz z innej beczki piękne macie te kąciki my zapewne po porodzie urządzimy wszystko tzn mąż zrobi tak jak ostatnio. Rozłoży łóżeczko i powiesi baldachim.

Mnie od wczoraj coś brzuch twardnieje i bardzo boli skóra piecze masakra dziecko znów urosło. Do tego wczoraj tak mnie kuło w szyjkę że się bałam tym bardziej że sama z małą jestem. I od tygodnia coś się ze mnie sączy zaczynam panikować dobrze że za tydzień już wizyta.
 
Do góry