reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Dzień dobry dziewczęta! Jak tam dzionek się rozpoczął? Ja mam Sajgon w domku, do mojego syncia przyjechał kuzyn do końca lipca zostaje u nas i mam dwóch 9 latkowi na głowie, Krzyki i wrzaski 24h ale damy radę, ważne że chłopaki się nie nudzą. A wczoraj spakowałam torby do szpitala - jedną na porodowke i jedną na pobyt [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam [emoji5] a mi się dzień zapowiada meczaco. Najpierw do centrum handlowego bo obiecałam kuzynce i jej synkowi ze pojedziemy a potem sprzątanie całego domu bo tesciowie wracają po urlopie i wypadało by ogarnąć troszkę. [emoji52]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja nie spalam w nocy, dopiero skminilam, ze nie spie odkad skonczyly mi sie homeopatyczne granulki wyciszajace, ja tam nie wierze, ze takie rzeczy dzialaja na odwal sie bralam bo mi mama wcisnela ale faktycznie odkad nie biore nogi mi wykreca tak, ze po 4 zasypiam i spie max 2h pod rzad, juz uzupelnilam zapasy wiec mam nadzieje, ze z tym spaniem wroci do normy

teraz dodrzemalam, jezu jakie glupoty mi sie snily.. w tesco byl dzial z lumpeksem ciazowym rzucilam sie na te rzeczy a potem zdalam sobie sprawe z tego, ze przesadzilam z kasa i przy kasie zrezygnowalam, babka do mnie to co robimy? a ja sprawdzamy tetno plodu, wyjela detektor podlaczony do kasy i wypisywalysmy ksiazeczke ciazowa ja patrze a mi wody odeszly i dziecko przez skore brzucha przeswitywalo i nagle tego tetna nie moglysmy znalezc, nikt sie nie przejmowal bo na telebimie lecial mecz i wszyscy z kolejek go ogladali boze jaka umeczona sie obudzilam, za duzo emocji :D

mam swoja walizke wiec dzisiaj powoli zaczynam pakowanie sie do szpitala :)
 
Ja dziś lewą nogą wstałam:-/ do tego dochodzi ból głowy. Skupić się nie mogę... Też muszę ogarnąć to i owo a potem obiad. Moja torba póki co wyprana ale pusta :p miałam ją tydzień temu spakować ale męża się nie mogłam doprosić żeby ją z palacza sięgnął :-/ dziś rozpoczyna się 37 tydzień więc wypada się zabrać za to :p niby nic póki co na poród nie wskazuje ale lepiej być przygotowanym... Tak więc tatek dziś będzie ze mną pakował żeby wiedział gdzie co jest jakby co ;-)

A tak odnośnie ogródka... Od dziecka mieszkałam na wsi i teraz mi brakuje tego spokoju, zapachu o poranku, ogrodu i chyba nawet dzieciństwa :p

Papercut no niezłe sny:p ja też miałam dziś mix dziwny... Ale u mnie często zdarzają się głupie sny...czasem to zakrawa na horror czy kryminał z domieszką humoru :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O ja tez mialam dzisiaj niezly mix. Najpierw mi sie sniło ze karmiłam moje malutkie dziecko i za uchem pekla mu skora i tamtedy mu leciało to mleko. Bylam przeatraszona..
A potem mi sie sniło ze bylam na balu i kogos sledziłam[emoji14]
Do tego tez mnie dzisiaj głowa boli bo ta pogoda taka cięzka..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Papercut jaka Ty musisz miec wyobraźnie ze takie rzeczy Ci sie śnią;-D myślałam ze moje sny sa kreatywne ale Twoje to dopiero niezła mieszanka! Ja dzisiaj cała noc przespana, ani raz nie wstawałam do łazienki cuuudo! Brat jedzie jutro nad morze pytał ze czy nie chce sie zabrać, z jednej strony fajnie bo nie jest gorąco ale kurde mam trochę stracha, jednak ta droga mogłaby mnie wymęczyć. Co myślicie? A jeszcze położna do mnie pisała ze wpadnie żebyśmy plan porodu napisały, Wy piszecie?;-)
 
Ja niedawno śniłam że rozjeżdżam zombie :p a konkretnie kierowca który prowadził auto. Z tym że to był chyba nasz mały samochodzik a ludu w środku tyle co w busie :p dziś nie dość że absurdy jakieś z członkami rodziny to jeszcze ze z znajomymi :p

Agata mi też się morze marzy :p ale już nawet nie planuje. Raz że strach a dwa że w aucie brzuch mi dokucza. Chociaż chwilowo pogoda super i nawet obrzęki zeszły prawie :p co do planu porodu ja nie pisze... I tak nie zawsze idzie wszystko z planem. Może robię źle, ale to mój debiut na porodówce więc abstrakcja jak te moje sny :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hahah polcia z tym mlekiem niezle :D tez bym sie wystraszyla

agata jak sie czujesz na silach i cin gin nie zakazal podrozy to pewnie, ze jedz ;) jezu ale bym posiedziala sobie na plazy albo postala po kostki w morzu i sie pogapila w horyzont, uwielbiam :)

co do planu porodu to nie wiem, cos gin mowila, ze na kolejnej wizycie wypelnimy ale to mowila zanim cc ustalilysmy to nie wiem czy w przypadku cc tez sie robi?
 
reklama
papercut - sen masakryczny :D mi się jeszcze nie zdarzył sen taki nierealny że jakieś prześwitywanie dziecka przez brzuch było :D u mnie max to spadanie a najczęściej mam sny takie życiowe i niestety bardzo realistyczne że się budzę i myślę czy to było na serio.

Mi na szczęście jeszcze się dobrze śpi, pewnie dlatego że mały śpi razem ze mną, dopiero nad ranem wkłada nogi w żebra.

Może dziś brat do mnie przyjedzie, oby go szef puścił, bo nie widzieliśmy się od Bożego narodzenia :(

Miłego dnia dziewczyny :)
 
Do góry