reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Kuleczko, Peper super macie kąciki dla dzidziusiów :) a te pompony to już w ogóle bomba :D też chciałabym mieć już gotowe łóżeczko itp ale już bliżej niż dalej, 15.07 wchodzą meble i jakoś postaramy się w miare szybko ogranac ubrania, sprzety żeby się przed sierpniem wprowadzić.
Happymum, zazdroszczę zorganizowania przy dwójce maluchów :) ja nie wyobrażam sobie póki co 1 noworodka a co dopiero większej ilości ;)
Ale mnie dzisiaj boli za żebrami, tak wysoko prawie na wysokości mostka, co to może być ? Wizyta w pon i mam wiele rzeczy do dogadania z ginem, m.in. zylaki czyli opaski, zastrzyki p. zakrzepowe no i ten ból za mostkiem, a i zaświadczenie że moge brać udział w ćw dla ciężarnych (w ramach szkoły rodzenia mam); pewnie o czymś zapomnę ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wkrocz do gabinetu z lista pytan :D ja tez sie boje, dzisiaj mi moj mowil ze po porodzie to z dzieckiem przynajmniej sobie gdzies w wozku pojde a nie w wiezieniu siedze, jakby to takie proste bylo mi sie juz nawet snilo, ze polazlam a tu dziecko glodne pielucha pelna a ja kompletnie nie wiem jak to ogarnac i ludzie sie gapia, ze jakas nieudolna matka wiec na pewno zanim gdziekolwiek pojde to w domu potrenuje co i jak z tym dzieckiem zebym nie spanikowala jak mi sie rozedrze nagle :D
 
Anezram mówiłam we wtorek na wizycie lekarzowi, to dał mi nospę i magnez, a to można o kant tyłka rozbić, bo nie pomaga. Wczoraj jeszcze zgadałam się ze znajomą i przy takich samych dolegliwościach dostała skierowanie do szpitala i zostawili ją póki co na obserwacji. Moja córa podczas skurczu się nie rusza, ale pomiędzy skurczami szaleje jak zawsze. Troszkę mnie przestraszyłaś, tym bardziej, że z odpoczynkiem u mnie trudno, bo nie mam nikogo pod ręką do pomocy, a mąż na wolne nie pójdzie, bo w pracy ma napiętą sytuację.... :/

Dziewczyny, Śliczne kąciki macie, ja ubolewam nad brakiem miejsca w mieszkaniu :/

happymum20 dla mnie posiadanie więcej niż jednego dziecka to ciągle abstrakcja, nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak to ogarnę. Najbardziej boje się nieprzespanych nocy, pamiętam jak syn przez ponad rok nie pozwolił mi przespać ciągiem nawet 3 godzin, bo budził się co 2 godziny lub częściej.... :/ Jak miałam tylko jego, to w dzień odsypiałam razem z nim, a teraz nie będę mogła odespać. I jeszcze boje się zazdrości synka o rodzeństwo.

papercut pamiętam, że też przy synku na początku miałam takie myśli, że dziecko będzie płakało na spacerze, ja nie będę wiedziała o co chodzi i ludzie będą się gapili :D
 
1467893338-1d1mld.jpeg

nic szczegolnego ;p komody nie wstawiam bo jest zawalona komputerem itp :D
ps super jest ta przestrzen pod lozeczkiem boze ile ja tam rzeczy juz upchnelam :D
Organizer wyposażony rewelacja!
Mam taką samą podusie w kotki z ikei [emoji738]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

papercut - fajniutko to wygląda :)
u mnie naprzeciwko lóżka na ścianie jest szafa, łóżeczko i komoda, więc taki przytulny kącik będzie ;) jak skończę 37tc to pościelę łóżeczko i przykryję kocem żeby się nie kurzyła :)

Teraz dziewczyny już wszystkie jesteśmy jak bomby ;) czeka nas miesiąc narzekania bo najcięższy miesiąc przed nami :D ale damy rade! Byle do 37tc a najlepiej do terminu.

ja dziś dokończyłam prasować rozmiar 62. Czuję że mam idealną ilość ubranek i że nie będzie sytuacji że dziecko czegoś nie założy :) oddzieliłam też rzeczy do szpitala, tylko zostało mi wyparzyć laktator, butelki i soczki no i mogę pakować torbę do szpitala :)
Wasze dzieci też takie aktywne? Mam wrażenie że mój w ogóle nie śpi w dzień...
Mój w dzień mało ruchliwy, za to wieczorem i w nocy nadrabia za dziesięciu[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Okej dziewczęta , skończyłam! Wstawiam.foty wraz z ogomem miejsca między łóżkiem a sciana.

1467899782-1d1mld.jpeg
1467899786-1d1mld.jpeg
1467899791-1d1mld.jpeg
1467899796-1d1mld.jpeg
1467899801-1d1mld.jpeg
1467899810-1d1mld.jpeg



Proszę pominąć kikut zwisajacy z sufitu :D?mam jeszcze halogeny jakby co i mąż za montuje lampę jak wróci. :D

Ignaś 35 tc [emoji173]
No przepięknie!!! I dużo przestrzeni między łóżeczkiem a waszym łożem super! A ja też swoje cotton ballsy powiesiłam na łóżeczko jakoś tak ładniej :-)
1467927517191.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1467927517191.jpg
    1467927517191.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 471
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kuleczko z wielka chęcią ale niestety u nas w sypialni nie opłaca się robić maluchowi takich bajerów. Jego docelowy pokój będzie gdzie indziej i jak podrośnie troszkę, zacznie przesypiać noce wtedy urządzimy dzieciom piękny wspólny pokój. Zastanawiamy się też nad tym aby dzieci ulokować w naszej sypialni, bo jest cieplejsza i bliżej łazienki a sami przenieślibyśmy się do tego drugiego gdzie obecnie śpi Maja ale to jeszcze kwestia do przemyślenia. No i niedawno zaświtał nam w głowie pomysł przesunięcia ściany w kuchni i tym samym zmniejszenia jej a z tego dużego pokoju, który powstanie wydzielenie dwóch odrębnych dzieciom, z tym, że potrzeba by było wybić dodatkowe okno. Mamy tez niezagospodarowaną górkę, ale tu już koszty byłyby ogromne, a na następny rok planujemy wymianę, dachu a potem elewacji.
 
Nooo to Ty masz.kochana duże plany! U nas tylko kącik a Ty masz zamiar zrobić bardzo wiele :)

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Ojjj tak, mieszkamy w tym domu 3 lata a ciągle jest coś do zrobienia, jak nie wewnątrz na na zewnątrz:) Takie są uroki domów do remontu ale że kupiliśmy go z działką prawie 2000 m2 za 80 tys zł to na prawdę nie żałujemy :) Pochwalę się kiedyś swoim dziełem w postaci pokoju lub pokoi dla dzieciaków, puki co mamy tam tylko nowe meble a planów jak pisałam jest wiele :)
 
reklama
Powoli będzie :) ale cena bardzo , że tak ro ujme korzystna. My też chcemy domek.do remontu :)



Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Do góry