reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

ja mam tez takie dziwne rwanie / skurcze z dolu macicy ale oczywiscie lekarz za granica twierdzi, ze to norma i nawet nie zajrzal '' do srodka '' :huh: wlasnie .. gdybym byla w Polsce robilabym ta morfologie i sprawdzala, tutaj niestety nie ma mozliwosci i nie wiem czy zapobiegawczo cos lykac czy wystarczy mi dobra dieta :hmm:
aniolkowa super, ze wszystko naprzod, trzymam ciagle kciuki za Was mimo, ze mnie ostatnio tutaj malo.. mamy kolejna przeprowadzke a mi juz brak sil :frown:
 
reklama
Ja karmiłam/ściągałam mleko rok czasu i byłam na diecie eliminacyjnej a żadnych witamin nie brałam. Jedyne co to połowa włosów mi wypadła jakieś 3 miesiące po porodzie ale to normalne i niestety żadne tabletki tego nie zmienią... Łączę się z wami w bólu, wieczorami mój brzuch strasznie napina się, a zdarzają się dni że też mam bóle jak na okres...Tłumacze to sobie tym, że dziecko pewnie schodzi coraz niżej do kanału rodnego bo z córka takich atrakcji nie miałam a ona leżała miednicowo...Nie miałam również skurczy przepowiadających, po prostu pewnego dnia inaczej się czułam, powolutku sączyły mi się wody, a potem doszły skurcze, bardzo szybko regularne co 3-2 minuty. Wcześniejsze praktycznie nieodczuwalne...
 
Super happymum ze malenka przybiera jeszcze troche zrobi sie wiecej mam niz ciężarnych i bedziemy gadac o kupkach i innych sprawach zwiazanych z maluszkami:-)
 
chyba nie da rady w ciazy przez hormony nie wypadaja wlosy co juz zakonczyly swoj cykl zycia i normalnie by polecialy, koncza sie hormony i masowo leci to co sztucznie 'przy zyciu' utrzymane bylo
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj wrocilam z Polski. Ale bylo fajnie wszystkich poodwiedzalam. Temp co prawda dobijala ale jakos dalam rade. Nog po podrozy mam spuchniete jak u slonia. Mam nadzieję że szybko zejdzie.
Co do wypadania wlosow to byłam u koleżanki w odwiedzinach ktora urodzila w styczniu. Wypadly jej wlosy strasznie. Zrobily jij się takie zakola jak u chlopa. Zaczela wczerac sobie wywar z kozieradki. Działka rewelacyjnie. Teraz ma odrosty na 1.5cm w tych lysych miejscach. Mowi ze pachnie jak rosol ale najwazniejsze ze dziala ;) tez tego będę probowac.
Jutro wizyta u gin. Jestem taka ciekawa co u mojego bąbelka.
 
reklama
Hej ja z mężem czas spędzam.

Mnie włosy nie wypadają od początku ciąży a przed byłam prawie lysa[emoji14] także mam nadzieje ze tak zostanie :D

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Do góry