reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

happymum20 serdeczne gratulacje :) Niech mała będzie nadal tak zdrowa i silna !

A jak twój syn zareagował na siostrzyczke? Jestem ciekawa bo mamy chłopców w tym samym wieku. Mój bardzo nie może się doczekać i pyta kiedy w końcu ten dzidziuś wyjdzie :) Ale on to by najchętniej chciał żeby zaraz poszedł z nim pograć w piłkę, chyba nie wyobraza sobie ile czasu upłynie zanim będzie to kompan do zabawy.
 
reklama
MammyBlue-bez większych problemów. Mówi że kocha,wszystkim się chwali że ma dzidzia,daje jej zabawki i trzyma na kolanach. Jedynie czasem ma jakiś odpał i mówi że on też jest baby i chce wózek czy na ręce ale jestem miarę dobrze

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happymum20 gratulacje! Sliczna dziewczynka, oby zdrowo rosła :)

My z mężem tez mamy ogromną kołdrę ale teraz prawie z niej nie korzystamy, jemu jest zawsze ciepło a ja przykrywam się praktycznie tylko po plecach/nerkach bo cały czas mi gorąco i okropnie się pocę. Tylko nerki musze mieć zawsze okryte bo inaczej nie zasne :p
 
No to wspaniale ;)
Córce juz masz przy sobie, poród spoko , nic tylko gratulowac :)

No I zazdraszczac, że już za Tobą :)

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Tez mamy dwie kołdry :D

My też my też , nie wyobrażam sobie już spania pod jedną hehe

Znowu zniknęłam wiem...tyle że tym razem powód był ważny...ponad tydzień temu po czwartkowych badaniach zostawili mnie w szpitalu i wywoływały poród. W efekcie mała urodziła się 25.06.2016 o 23:30 z wagą 2280g w 35+1tc całkiem zdrowa i samodzielna. Wszystko jak u donoszonego dzidziusia. Oddech,odruch ssania itp.

Ojej G R A T U L U J Ę !!!!!!! cudowna dziewczynka :) aż się wzruszyłam !!!

chyba czas założyć wątek sierpniowych maluszków, bo jeszcze z 2 tygodnie I pewnie się posypia :-) :)

powiem Wam że z jednej strony już też bym chciała aby było po wszystkim bo strach coraz większy przed porodem,
ale z drugiej strony jakoś tak żal że to już prawie koniec ciąży bo jakby nie było to jest piękny stan, zwłaszcza jak pojawiły się ruchy itp :)
 
reklama
Do góry