reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

moj to samo wiec na odwal sie klade na nim reke jak zasypia ;d za goraco zeby sie przytulac, wygoda zdecydowanie wazniejsza w tym momencie.. a szeleszczaca by mnie z rownowagi na pewno szybko wyprowadzila, moja na szczescie cichutka :D
 
reklama
Moja mnie nie wkurza właśnie. Jest wporzo ;)

No ja przed ciążą w upał tez nie lubiłam się tulic. Jak siedzimy na kanapie to moj tak nie pcha się do przytulania bo się zajmuje sobą a w łóżku jak ja się czuje jak Żuk na plecy wywalony i nie umiem się obrócić i brzuch mi przeszkadza we wszystkim to wielka obraza bo czemu nie mogę go przytulic no?!?! :D

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Mój chodzi na 3 zmiany więc bywa że mam łóżko wolne :p od jutra wstaje o 4 rano do pracy wiec będę mogła się rozłożyć na całym :p

Ja kupiłam tylko proszek i myślę że to wystarczy.

Dziś znów upał się zapowiada, ale podobno mogą być gwałtowne burze.
 
Ja tez w łóżku nie lubię się przytulać jak mam spać :-D wszyscy się dziwią że mamy dwie kołdry i każde śpi na swoim końcu łóżka. Zawsze mnie bawi jak w filmach śpią tacy poprzytulani ze aż mnie wszystko boli od samego patrzenia jakie to niewygodne :-D
 
My jedną i potem o nią walczymy, każde ciągnie swój narożnik :p my raczej nie należymy do osób które w nocy ciągle się przytulają a teraz to jeszcze mniej. W dzień częściej mąż się przytuli, tylko w ten upał to uciekam hehe :p chociaż z nas dwojga to ja jestem większą przylepą
 
U nas to samo, lozko wielkie a moj cie cisnie, matko a mi zle, goraco... zawsze go pcham w nocy I mowie idz tam dalej no idz, to patrzy taki zdziwiony... faceci;)

Ja pranie zrobilam w platkach mydlanych, pachnie takim dzidziusiem :) Nie daje plynow do plukania, bo nie ma takiej potrzeby.

Dzisiaj goraco mamy w planie grila po poludniu, mam nadzieje, ze burze planow nam nie pokrzyzuja.
 
Ja mam w planie łóżeczko zakupy i inne pierdoly. Mąż jutro jedzie wiec trzeba się ogarnąć.

My mamy dwie a czasem zima naeet koc duży na wierzch a i tak.mi zabierze. Bo jak twierdzi w nocy to jest walka o przetrwanie. A później chce się przytulic i komentuje : " ale masz zimna dupe " xD

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
reklama
Znowu zniknęłam wiem...tyle że tym razem powód był ważny...ponad tydzień temu po czwartkowych badaniach zostawili mnie w szpitalu i wywoływały poród. W efekcie mała urodziła się 25.06.2016 o 23:30 z wagą 2280g w 35+1tc całkiem zdrowa i samodzielna. Wszystko jak u donoszonego dzidziusia. Oddech,odruch ssania itp.
1467447090-1d1mld.jpeg


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry