reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Okasia pamiętam tą sytuację z tą zagłodzoną dziewczynką - ponieważ po tym była nagonki na osoby nie szczepiące- ci rodzice nie szczepili tego dziecka. Dziecko wcześniej miało silny Nop po szczepieniu, alergię na mleko itp nie dostali fachowej pomocy, stracili zaufanie.... a w skrajność łatwo popaść :(
ja bym wyraziła zgodę na zastrzyk na płuca (nota bene córka miała taki zastrzyk)
uważam że gorsze jest dawanie danio dla malucha, chipsów, coli, miliona szczepień i antybiotyków bez namysłu
złoty środek- wyważenie - jednak bezcenne

happymum a ty jak sie czujesz? skurcze ustały?

Fimka jak Twój młody się czuje?
 
reklama
koficzka zaskoczyłaś mnie, bo zupełnie nie obiło mi się o uszy kwestia szczepienia, ale wtedy chyba jeszcze nie byłam tak w temacie.
 
ja tam nigdy banana nie myłam :D może dlatego że jego skorki sie nie zjada :)

od pół godziny mały kopie mi pęcherz, z jednej strony fajnie jest go czuć a z drugiej tak się sikać chce co chwile...:D
 
No właśnie ja też nigdy nie myłam. A przeczytałam jakiś artykuł, że to błąd bo mogą być na nim jakieś pasożyty w tym toskoplazmoza :-(
 
reklama
Do góry