reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Prawdę mówiąc nic nie zrobili . Zmierzyli ponownie było na granicy normy . Zrobili usg i chcieli badać cukier czy to nie od tego ale im ucieklam bo skoro jest ok to nie miałam chęci tam kisnac bo w domu każdy lepiej się czuje a na drugi dzień zrobiłam krzywa i cukier ok.

Ej laski mam pytanie. Pies mi dzisiaj oparł się lapa o brzuch. Nie bolalo ani nic tylko mi oddech zaparlo, nie boli nie ma plamien. To nie bylo mocne bo od razu zareagowalam ale mam schizy.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Głupia jestem jak te baby z internetu. Przecież dziecko nie jest od razu pod skórą tylko w worku owodniowym i chronione macica. Boże czemu ja tak panikuje heheh

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamakulka masz prawo się zaniepokoić. Ja też ostatnio trochę się wystraszyłam jak jakaś debilka walnęła mnie w sklepie łokciem w brzuch, bo musiała się przepchnąć :realmad:
Jak dziecko się rusza to znaczy, że wszystko ok, jest bardzo dobrze chronione w brzuszku :)
 
Prawdę mówiąc nic nie zrobili . Zmierzyli ponownie było na granicy normy . Zrobili usg i chcieli badać cukier czy to nie od tego ale im ucieklam bo skoro jest ok to nie miałam chęci tam kisnac bo w domu każdy lepiej się czuje a na drugi dzień zrobiłam krzywa i cukier ok.

Ej laski mam pytanie. Pies mi dzisiaj oparł się lapa o brzuch. Nie bolalo ani nic tylko mi oddech zaparlo, nie boli nie ma plamien. To nie bylo mocne bo od razu zareagowalam ale mam schizy.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ah no to Nie ma co sie stresowac jak cisnienie troche podskoczy:)
Mi ostatnio synek skoczyl na brzuch, okropnie sie balam, ale malutka kopala , wiec to mnie uspokoilo:)
 
Hej kochane :) u mnie zaczynaja sie schody. Myślałam, że chociaż ta ciąża będzie nudna, ale niestety 25 tc a moja szyjka ma 2 cm :( i pessar obowiązkowo :(

mam nadzieje, że u was lepiej.
 
Ja bym Ci radzila zglosic to lekarzowi i dodatkowo samej kontrolowac. Cisnieniew ciazy jest wyjatkowo wazne. Ja mam nadcisnienie i biore leki i uwierz mi nie ma co tego lekcewazyc.

Mamakulka co robia, gdy cisnienie skoczy I jest wysokie? Obnizaja je lekami ? bo u mnie tez lubi sie podniesc a ja jestem niskocisnieniowcem I wtedy sie zle czuje
 
dobzre ze wpore bedzie zalozony. nie ma sie czym martwic ale odpoczywac musisz i oszczedxzac sie
To byl dla mnie szok bo, ani mnie brzuch nie bolal, ani mi nie twardnial. Szlam pelna optymizmu na wizyte. Jednak niestety nie obejdzie sie i w tej ciazy bez pessaru, ale ciesze sie, ze mam lekarke jaka mam i dziala, a nie czeka do ostatniej chwili :)
 
mamakulka - spokojnie, psie łapsko chyba nie jest aż tak ciężkie by zaszkodzić? ;) jak dzidzia sie rusza i brzuszek nie boli to myślę że wszystko ok :)

ankaka dobrą masz lekarke :) widać że dba o pacjentki :)
swoją drogą, bardzo się obawiam skracania szyjki, w tej ciąży miałam badaną szyjkę tylko w 7tc, skracanie można wykryć tylko na ,,samolocie"? Czy na usg przez brzuch też?
 
reklama
Do góry