reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

W życiu nie mylam bananów! :o ale toxo nie mam :)

U mnue spoko , trochę się nie odzywalam. W poniedziałek ciśnienie mi walnelo i lekarka kazała jechać na ip. U nas niestety nie badają bez brana na oddział wiec musiałam się wypisać na własne życzenie wieczorem. Ale wszystko w porzadalu, ciśnienie juz w normie a mały Igi ma 630 g.



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bylam dzis u endokrynologa, bo mimo lekow tarczyca jak byla wysoka, pozniej unormowalysmy do 1,8, teraz skoczyla do 3,5 bylam pewna, ze powie, ze zle itd, a ona mowi, ze to normalne, bo tyje.
 
Cześć dziewczyny przywitam się i u was z nadzieją, że mnie przygarniecie, bo sąsiedni wątek wymarł:( co prawda mam termin według om na 7.09, ale według usg 30.08 i po cichu liczę, że synuś będzie jednak sierpniowy szkrabem:)
 
Basienka - ja bym zaufała lekarzowi ws. sterydów.
To nie ma żartów z niedorozwiniętymi płucami :(

asz, koficzka - dzięki że pytacie! Synek ma ukryte zapalenie płuc, więc antybiotyk :( i szczepienie zalecone dopiero przed samym porodem.

fluttershy - ja nie myję ;)

magica - witamy witamy!

Już jutro mam połówkowe! Juppi! ;)
 
bylam wczoraj u rehabilitanta, rozmasowal plecy przykleil tejpy od razu lepiej wiec poczulam sie pewnie wysprzatalam caly dom lacznie z szorowaniem wanny i myciem podlog jest pieknie plecy dalej nie bola ale przesadzilam brzuch mi zaraz odpadnie nabawilam sie waszego ciagniecia w pachwinach ale to jest dramat wspolczuje :(
 
To i ja się przywitam :-) termin porodu 27.08. W brzuchu prawdopodobnie mała Pola, aczkolwiek bobas nieszczególnie chce pokazać co tam chowa ;-) ciągle pracuję, ale często tu wpadam i podczytuję co u Was!
 
reklama
Mamakulka co robia, gdy cisnienie skoczy I jest wysokie? Obnizaja je lekami ? bo u mnie tez lubi sie podniesc a ja jestem niskocisnieniowcem I wtedy sie zle czuje
 
Do góry