reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My malujemy mniej więcej tak jak na zdjęciu (tylko trochę jaśniej), tyle że dodatki będą miętowe i jasnozolte :-)
b6fc87251f2f53cb12a86d1126d49f44.jpg


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny :)
A te paski na ścianie to kupujecie naklejki czy malujecie ???
Ja mam właśnie 2 ściany szare a 2 turkusowe i też chciałam białe paski :)
 
reklama
Ja w moim pokoju miałam paski i sama malowalam :p

Teraz wszędzie te pastele i szarości, a ja oczywiście jak zawsze na przekór chce dla dziecka np. zolty pokoik z super kolorowymi, tęczowymi dodatkami :p juz widzę w nim na ścianie zoo i jakas wielka stojaca żyrafę.

Tylko kiedy ja to wszystko zrobię...

Dziewczyny, mam wesele 7clipca, ale nie wiem czy miesiąc przed terminem taka wycieczka do PL jest ok i czy w ogóle lekarz się zgodzi. Jak myślicie?
 
Moja kolezanka byla na weselu w 8 miesiącu i super się bawiła, wiadomo że nie do rana bo o 1 senność wzieła górę. Jeżeli ciąża przebiega ok to chyba dostaniesz od lekarza zielona światło. A dużo masz km ?
 
Kamcia czyli mamy podobny gust :-) i co Twoj powiedzial? Zadowolony byl wyzwaniem? :p nati zalezy jak sie bd czula. Ja po szpitalu czuje się jak 80-latka i boje sie jechać 200km do rodzinnego miasta w odwiedziny, ale liczę że odzyje za parę dni :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w moim pokoju miałam paski i sama malowalam :p

Teraz wszędzie te pastele i szarości, a ja oczywiście jak zawsze na przekór chce dla dziecka np. zolty pokoik z super kolorowymi, tęczowymi dodatkami :p juz widzę w nim na ścianie zoo i jakas wielka stojaca żyrafę.

Tylko kiedy ja to wszystko zrobię...

Dziewczyny, mam wesele 7clipca, ale nie wiem czy miesiąc przed terminem taka wycieczka do PL jest ok i czy w ogóle lekarz się zgodzi. Jak myślicie?
Nati, mam podobna wizję pokoju dzieci :) Na razie wstrzymujemy się z jakimkolwiek malowaniem, bo w sumie od ostatniego minęło 2 lata, poczekamy aż synek podrośnie i zrobimy wspólny pokój. Ściany żółto, szare, może z dodatkiem fioletu. Dywan mamy mega kolorowy, do tego jakaś świetna fototapeta na ścianie :) Maluchy kochają kolory, na stonowane barwy przyjdzie jeszcze czas :)
 
Do góry