reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Muszę się wyrzalic :-( mialam paskudny weekend po pierwsze mielismy wolny weekend razem z mężem od dluszego czasu chcielismy go spedzic rodzinnie i odpocząć trochę to przyjechali nie zapowiedziani goscie ( bardzo lubie jak nas ktos odwiedza ale wolala bym wczesniej wiedziec zwlaszcza teraz kiedy popoludniami lubie sie polozyc ) po drugie wcale nie odpoczelam bo trzeba bylo obslugiwac gosci a mąż wcale nie pomagał:-( i do tego na koniec sie pokłócilismy masakra:-( ide zaraz sie wykapac i spać
 
reklama
140 (4).jpg

TAKA mieta mi sie podoba :-) moze polaczyc to z blekitem? :-)
 

Załączniki

  • 140 (4).jpg
    140 (4).jpg
    4,4 KB · Wyświetleń: 450
Muszę się wyrzalic :-( mialam paskudny weekend po pierwsze mielismy wolny weekend razem z mężem od dluszego czasu chcielismy go spedzic rodzinnie i odpocząć trochę to przyjechali nie zapowiedziani goscie ( bardzo lubie jak nas ktos odwiedza ale wolala bym wczesniej wiedziec zwlaszcza teraz kiedy popoludniami lubie sie polozyc ) po drugie wcale nie odpoczelam bo trzeba bylo obslugiwac gosci a mąż wcale nie pomagał:-( i do tego na koniec sie pokłócilismy masakra:-( ide zaraz sie wykapac i spać
Wspolczuje Kochana. Ja na szczescie mialam udany, chociaz wczoraj troche przykro mi sie zrobilo, ale dzis mi maz wszystko wynagrodzil :-) Takze porozmawiaj z nim na spokojnie jutro, co Cie boli i zeby juz tak nie robil :-)
 
no slabo, ze nie pomagal ale to na biezaco trzeba wyjasnic zeby sie nie powtarzalo bo to dopiero awantury beda jak sie zale nagromadza..

basienka mieta+blekit bardzo ladnie

ja mam zolte-piaskowe sciany i sama nie wiem jakie kolory powprowadzac zeby ladnie bylo
 
niunia wspolczuje weekendu, ja nie nawidze niespodziewanych gosci, albo takich co owszem zadzwonia, ale jak sa juz pod drzwiami prawie i nie chca rozumiec, lub nie rozumieja aluzji, ze odwiedziny w danej chwili nie sa wskazane. Z mezem pogadaj, nie wiem o co poszlo ( nie wnikam ), ale ja z moim tez mialam 7 swiatow na poczatku, ale w koncu pogadalismy i teraz jest do rany przyloz:)

basienka jej moje ostatnio ulubione kolorki, szkoda, ze zdj nie da sie powiekszyc
 
Heromina jak jestes na telefonie, to mozesz sobie powiekszyc ekran i automatycznie powieksza sie zdjecie:-) Mam pytanie: Czy ktoras z Was ma lozysko nisko polozone,? Lekarz twierdzi, ze nie ma powodu do obaw, bo nie zaslania ujscia. Ale w internecie nie za fajne rzeczy pisza na ten temat. W koncu jak to w necie :-) Ale w srode popytam co i jak :-) Mam nadzieję, ze bede mogla rodzic naturanie :-)
 

Załączniki

  • 140 (4).jpg
    140 (4).jpg
    4,4 KB · Wyświetleń: 116
Właśnie wypiłam ten ulepek, lepszy byłby zimny.. a on taki dobrze ciepły. Nie było tak źle, dacie rade :) teraz będę czekała 2 h w laboratorium.
Jutro mam spotkanie w szkole rodzenia, co prawda będzie grupa czerwiec/lipiec ale może uda mi się z nimi chodzić. Chciałambym wcześniej zacząć bo jeżeli czeka mnie przeprowadzka to mogę nie zdażyc zrobic tego kursu.
Dzisiaj jade zobaczyć wózek :D
 
reklama
Hejo a ja właśnie wstaje z łóżka :) moja następna wizyta dopiero 11maja :) to już będzie pewnie ostatnie usg....bo jest tylko jedno w 3 trymestrze ? Między 27-31+6...
 
Do góry