reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Też pamiętam jak zmieniliśmy auto ;) chyba wszyscy to tak przechodzą :D

Basia7777 truskawkowy myślę że tak no ja kupiłam ostatnio body z George czerwone z Disneya :)
 
reklama
ja na kolory nie zwracam az tak uwagi tz widomo, ze w roz malego nie ubuiore, ale z mala nie bede sie szsczypac i bedzie chodzic w kazdym kolorze. To nasze babcie wymyslily jakies kryteria kolorystyczne, ale widze,ze ten trend juz mija
 
jesli chodzi o kolory to chyba kiedys w ogole odwrotnie w polsce bylo i chlopcy nosili rozowy bo to taki pastelowy meski czerwony kolor :D dziecku i tak przeciez wszystko jedno :) a turkusowy tak czy inaczej chyba unisex
 
Hej dziewczyny ! U nas w domu zmania auta to temat na topie, bo wczoraj wystawiliśmy nasze na sprzedaż lub zamiane, na kombi oczywiście :) mam nadzieje ze sie szybko sprzeda, w tygodniu zaprowadzilam je na pranie i do mechanika/lakiernika zeby go podrasować ;)

Jutro ide na tą glukozę, już wiem że nie bede miala tego dnia ochoty na słodkie ;)

Turkus dla wszystkich pasuje, mięta tak samo. Chyba nawet wózek zamówie biało-miętowy (rico brano ecco) jutro jade oglądac do sklepu i jak bedzie ok to wpłace zaliczke.

Robiłam wczoraj zamówienie na all i kupiłam tak : pieluszki flanelowe, tetrowe i 1 bambusową, smoczek, butelki, termometr, nożyczki do paznokci, szczotkę do włosów i jeszcze pare gażetów :) wszystko odhaczam na liście wyprawkowej :)
 
my juz auto naszczescie kupilismy 2 miesiace temu.. ufff.. moim zdaniem turkus, czerwony to i chlopiec i dziewczynka , roz niekoniecznie dla chlopca ale reszta kolorow moim zdaniem bez roznicy. tez musze przenalizowac swoja liste i poczytac dokladnie, co Wy kupowalyscie czy nic nie zapomnialam zapisac :p ja od wczoraj zastanawiam sie nad mata edukacyjna bo widzialam, ze kolezanka dodala ja na liscie wyprawkowej i nad karuzelka nad lozko ale dziewczyny jakie sa jeszcze fajne firmy w Polsce? mam katalog fisher price i tam sa dosyc fajne te zabawki ale ciezko mi znalezc cos innego, moze jakas podpowiedz :)
 
Ahhh z autami to masakra! Mój już 7 miesięcy ogląda... Ale boi się ponieważ wszystkie albo przekrecane liczniki albo bite. . . Zresztą ja powiedziałam że swojego kochanego kabrioleta nie sprzedam i koniec... Wiec będziemy wozić od męża autem. Jedynie w weekend kiedy go nie ma bo pracuje to będę się gniezdzic w swoim ;-)

Dziewczyny czy turkusowy kolor pasuje do dziewczynki i chłopaka? Jest uniwersalny?
Basia ja truskawkowy przeczytałam :D :D :D taka zaspana rano byłam xD
Ja mam już pokoik pomalowany na turkusowo szary właśnie w takich kolorach aby mógł być i dla chłopca i dla dziewczynki :) pościeli szukam też w tych kolorach bo podoba mi się mięta czy turkus :)
 
Ahhh z autami to masakra! Mój już 7 miesięcy ogląda... Ale boi się ponieważ wszystkie albo przekrecane liczniki albo bite. . . Zresztą ja powiedziałam że swojego kochanego kabrioleta nie sprzedam i koniec... Wiec będziemy wozić od męża autem. Jedynie w weekend kiedy go nie ma bo pracuje to będę się gniezdzic w swoim ;-)

Dziewczyny czy turkusowy kolor pasuje do dziewczynki i chłopaka? Jest uniwersalny?
pewnie ze tak :)
wiele rzeczy po malej dla filipa zostawilam- np zolta kurtke, czerwony spiworek mysle ze ok bedzie.

firmy sa rozne- bright star np. ja karuzeli na lozeczko narazie nie kupuje ale mate edukacyjna mam
 
reklama
My właśnie kombi kupiliśmy. Taka wielką krowa hehe. Ale Was przebije - my 2 lata sie przymierzalismy do kupna auta i teraz dopiero nas całkiem zmotywowalo. Jako że wczoraj się lepiej czułam to maraton po sklepach z farbami zrobiliśmy. Kupiliśmy farby do pokoju Małego, a dziś wybrałam do nas do sypialni :-) niestety wczoraj nic nie odpoczelam i zdycham dzisiaj. Za głupotę trzeba płacić. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że wczoraj był pierwszy dzień bez bólu nerki od ok 3-4 tygodni! Chyba kamień sie obniża :-) :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

My malujemy mniej więcej tak jak na zdjęciu (tylko trochę jaśniej), tyle że dodatki będą miętowe i jasnozolte :-)
b6fc87251f2f53cb12a86d1126d49f44.jpg


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry