reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Kurcze zła jestem strasznie na koleżankę.... Dzisiaj mają dzieci w przedszkolu przedstawienie a jej syn ma lekka angine i jest dopiero drugi dzień na antybiotyku i pojechała z nim aby w przedstawieniu uczestniczył i zostaje na poczęstunku... No myślałam że padne...!
Twierdzi że dziecko na smyczy nie będzie trzymać...Bo jak chce....no kurde! Przecież wogole nie patrzy że inne dzieci się mogą zarazić a mój uwielbia łapać angine '! Zadzwoniłam do przedszkola poprosiłam nauczycielkę aby jak najdalej go trzymała od jej syna. Jestem na nią zła bo wogole nie myśli o innych... I nie widzi w tym nic złego..
 
reklama
Basia, faktycznie totalna bezmyślność! Nawet jak mały nie złapie to przyniesie to do domu i sama możesz to złapać. Z doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego jak gorączka w ciąży. Aż mi się krew spieniła po Twoim wpisie. Właśnie tego się obawiam mając dziecko, tłumoków w postaci innych rodziców :/
 
Basia - co za kretynka! :/ No i dobrze, że zadzwoniłaś :/

Wyobraźcie sobie kobietki ze czekacie dwa miesiące żeby zobaczyć czy u waszego maleństwa wszystko dobrze. Wy tu się co miesiąc stresujecie i co miesiąc czekacie z niecierpliwością wiec o czym mowa :)

Ja właśnie tak czekam :)
Miałam w 7tc, teraz w 12tc, później w 20tc. i ostatnie w 36tc ;)

Też mam zachcianki - od 2óch dni jem pieczone buraki skropione octem jabłkowym i posypane pieprzem...
Pewnie żelazo mi spada i organizm się domaga.
 
Mrs-dziwnie ja pierwsza wizyta u poloznaj w 6tc odraxu badanie moczu,krwi,cisnienie,waga i wywiad ;p
Co do zajcianek to ogórki kiszone,pasztet i truskawki
 
Mrs-dziwnie ja pierwsza wizyta u poloznaj w 6tc odraxu badanie moczu,krwi,cisnienie,waga i wywiad ;p
Co do zajcianek to ogórki kiszone,pasztet i truskawki
No mnie też to zdziwiło, w ogóle w jak poszłam do gp to lekarz się mnie pytał w którym tc jestem, sam tego nie obliczal. kazał mi się umówić tylko na booking appointment na 10 tc. Cała wizyta trwała może 2 minuty, jak się później okazało w mojej przychodni polozna jest tylko raz w tygodniu we wtorek. Z tego wszystkiego powiedziałam lekarzowi ze byłam 7tc bo tak wychodziło z usg zrobionego w Polsce, ale jak próbowałam mu powiedzieć o tym, że jest tydzień różnicy wg usg i terminu om to w ogóle mnie nie słuchał, a na dobra sprawę to pierwsze spotkanie mogłam mieć wczoraj. I tak na dobrą sprawę mogę mieć anemię, cukrzycę, problem z hormonami ale nikt się tym jeszze nie zainteresował, dowiem się wszystkiego za tydzień albo 2 bo jeszcze będę czekać na wyniki. A to uważam za paranoję, bo przecież 1 trymestr jest najważniejszy a mnie spotkał totalny brak zainteresowania ze strony nhs.
 
Matusiak niestety w Niemczech nie sprawdzają nam tsh... Zapytałam sie mojej gin (polki) jaki mam wynik tsh, a ona mówi ze tu nie robią, bo skoro zaszłam tzn ze jest w normie... Bezsens ale cóż zrobic... Albo uprosić o badanie lub priv.

Z drugiej strony jak tu żadnej kobiecie w ciazy nie robią tego badania oznacza to ze nie jest ono takie konieczne i nie zagraża dziecku, bo gdyby tak było to musieliby je robic bo za dużo złych przypadków by bylo
 
Mrs-kiepsko trafilas po prostu ja wiedzialam ze w pierwszej ciąży mialam anemie wiec od początku biore witaniny a badania na cukrzycę robia w 28tc ;) sa specjalne centra ciazowe tam mozesz dzwonic z kazda obawą
 
Ahhh spienilam się bardzo... Teściowa była zaproszona więc też jej przekazałam aby z daleka od niego.
Ręce opadają..

Kurcze ja też nie przypominam sobie tsh abym robiła.
Wiem że przed ciąża miałam sprawdzane ale w ciąży raczej nie...
 
reklama
ja tsh nie robiłam - w żadnej ciąży, ale sąsiadka robiła i teraz się leczy-nie wiem od czego to zależy, że jednemu zlecają a drugiemu nie
 
Do góry