reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dla tych, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa ze względu na pozycję siedzącą polecam zakup poduszki sensomotorycznej, to jest taki pompowany krążek na siedzenie. Ja kupiłam ją rok temu, kiedy w pracy nie mogłam już wytrzymać z bólu, do tego dokupiłam piłkę do domu i ulga była niesamowita. Wczoraj zabierając swoje rzeczy z pracy capnęłam też moją poduszkę i dziś już siedzę sobie na niej. Wcześniej miałam wrażenie, że po 4 godzinach pracy pęknie mi kręgosłup.
 
reklama
ja po wizycie u endokrynologa- nie ejst zle. zmienila mi dawke i mama brac na zmiane 25 i 50 eutyroxu plus witamine d3 2000 jednostek.
 
Basieńka jeśli jesteś szczupła i to Twoja kolejna ciąża myślę że to możliwe.
Ja od kilku dni czuje takie dziwne napięcie i po przyłożeniu detektora znajduję tam serduszko :)
Do kopniaków jeszcze daleka droga ale maleństwo daje już o sobie znać :)
 
Dziewczyny ja od 3 dni mam straszne bóle żołądka nie wiem co jest i ból jest tylko na wieczór tak jak teraz strasznie mnie rżnie nie wiem czy jutro do rodzinnego lekarza się nie wybrać może któraś ma takie dolegliwości? :(
 
Może weź sobie oslonke ta tabletkę mi pomaga.

Macie bóle brzucha czasami? Dzisiaj mam takie trochę tępy ból miesiączkowy więc nie pamiętam czy to normalne :-)
 
Basieńka jeśli jesteś szczupła i to Twoja kolejna ciąża myślę że to możliwe.
Ja od kilku dni czuje takie dziwne napięcie i po przyłożeniu detektora znajduję tam serduszko :)
Do kopniaków jeszcze daleka droga ale maleństwo daje już o sobie znać :)
Tak jestem szczupla, brzuszek juz widoczny :-) w tej ciazy mam duzo wiekszy brzuch niz w pierwszej :-)
 
Basia mnie prawie codziennie boli brzuch jak na @ ponoc to normalne.
Matusiak moze jeszcze cos ciezko strawnego, albo wprowadzilas do diety cos co ci nie odpowiada, rumianku sie napij...
 
reklama
No niby nie zmienialam nic w jedzeniu może dzisiaj zjadłam trochę ostrzejszy obiad ale to dzisiaj a 2 dni temu :( jem teraz zaparzone ziarna siemienia lnianego tak mi mama doradzila....jak jutro na wieczór się powtórzy to bede musiała iść do jakiegoś lekarza bo ból jest okropny....ehh
 
Do góry