reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

witam
jestem pierwszy raz zaczynam 10 tc i strasznie sie boje bo poronilam 2 razy w 6 tc mysle ze teraz bedzie ok ale jednak obawy zostają najgorsze już za mna jeden krwistek sie wchlonąl ale pojawił sie drugi malutki ( 10 mm ) bylam wczoraj na wizycie widac taką mała rączke :) także jestem pozytywnej mysli ale co bedzie zobaczymy
 
reklama
Mi lekarz nie zleca hormonów, ale regularnie robi usg tarczycy i gdyby coś go niepokoiło, to wtedy dodatkowe badanie.
 
Jestem po wizycie u endokrynologa. Dostałam Letrox75, mam powtórzyć TSH, Ft3, FT4, a TPO i do tego usg tarczycy bo wyczuła jakieś guzki :(
Powiedziała że w Polsce obligatoryjnie włącza się leczenie cięzarnym przy TSH wyższym niż 2,5...
 
Jestem po wizycie u endokrynologa. Dostałam Letrox75, mam powtórzyć TSH, Ft3, FT4, a TPO i do tego usg tarczycy bo wyczuła jakieś guzki :(
Powiedziała że w Polsce obligatoryjnie włącza się leczenie cięzarnym przy TSH wyższym niż 2,5...
ja wlasnie wychodze do endokryniologa usg tarczycy zrobilam. tpo kiedys robilam a to chyba tylko raz w zyciu sie robi- tak mi sie wydaje. no zoabczymy co mi poiwe.
 
Hej :) kurcze malo mnie tu ja czesciej na fb siedze :)

Mr hermit ja juz mam problemy z kregoslupem. 8h w pracy przy kompie robi swoje, a ja problemy mam od dziecinstwa :( nie wiem co bedzie dalej :(

Mnie wymioty ominely jak w pierwszej ciazy .. -5kg na wadze tak samo jak w pierwszej ciazy, antybiotyk mialam juz tak aamo jak w pierwszej ciazy i coagle infekcje tez jak w pierwszej ciazy :) a mowia ze kazda inna .. oby koniec nie byl taki sam ..

Ja usg genetyczne mam 3 lutego :)

Hej przepisy mówią, ze możemy pracować tylko 4 godziny przy kompie
 
Tylko, że żeby pracodawca się dostosował do przepisów dot. kobiet w ciąży trzeba dostarczyć zaświadczenie od ciąży od lekarza.
 
reklama
witaj słoneczko! i bądź dobrej myśli!

z tym kompem tak piszecie- troche sie posiedzi w pracy trochę w domu i się nazbiera, czasami nawet w domu się nazbiera jak się jest z doskoku na kompie, a szukając wyprawki to już w ogóle czas leci ;)
 
Do góry