reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Rossali witaj trzymam kciuki zeby bylo dobrze:)

Znalazlam dzis na necie cos takiego jak chinski kalendarz płci. Sprawdziło sie Wam juz? Mi z synkiem tak. A teraz wychodzi dziewczynka ciekawe czy prawda :D
 
reklama
Pamiętajcie dziewczyny ze do naszego wieku dodajemy rok wedlug chińczyków czlowiek jak sie rodzi ma rok. Jesli zaszłyście w ciąże w listopadzie patrzymy na pazdziernik ich kalendarz jest do tylu.
Na polski strona są bledne kalkulatory! polecam ten kalkulator: http://www.chinesegenderchart.info/gender-prediction.php#predict
Moja siostra zaszla w listopadzie ma 21 lat w tabeli patrzymy 22 i pazdziernik wychodzi dziewczynka:D
 
ja nie sprawdzam- co ma byc to bedzie byle by zdrowe sie urodzilo :)
a my dzis spzredalismy nasz samochod i teraz rozpoczynamy poszukiwania rodzinnego samochodu :)
 
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! :-) :) przede wszystkim łatwych I szybkich rozwiązań :yes:

ja wytrwałam wczoraj do północy tylko dlatego że spałam między 15 a 17 :wink::rofl2:

Rosalie - witaj!!

ja tam nie wierze w żadne horoskopy czy wierzenia innych ludów :-D I nie czytam ;-)
 
Witam w Nowym Roku! :-)
Ja byłam na domówce u mojego R. Tłumy ludzi... kilogramy jedzenia... zabawa do 6...
Bez mdłości, zmęczenia i humorków :D
Aż nie mogłam uwierzyć, ze tak się bawiłam. Koleżanka tez wegetarianka, więc nawet mogłam się wreszcie najeść! Więcej takich dni dla mnie i dla Was w tym poczatku 2016 ;-)
 
Z tego kalendarza chinskiego zgadza mi sie pierwsza trojka, ostatni syn powinien byc dziewczynka ;) a teraz wychodzi corka i Takie tez mam przeczucie... Zobaczymy.
 
reklama
Anata-z kalendarza mojej mamie sprawdziło sie 3/3 teściowej 2/3 i obu siostra mojego S. Tez się sprawdziło...wiec chybd cis w tym jesy.z mlodym mu sie sprawdziło...teraz wychodzi ze dziewczynka.
Soleila ja uzywam takiego gdzie sie wpisuje dokladna date urodzania,w tym twoim tez mi wychodzi ze dziewczynka i tez takie mam przeczucie ;)
 
Do góry