reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Pewnie, że wiem, każdego dnia Was podziwiam, ja przychodzę do domu i kładkę się spać albo przynajmniej leżę. Podziwiam, że Ty i inne dziewczyny, które też kiepsko znosicie ciążę, wychowujecie jeszcze do tego dzieci, które wiadomo potrzebują opieki. Ja nie wiem jak bym sobie poradziła gdybym miała już dziecko. Raczej ni by nie jadło, bo nawet nie jestem w stanie wejść do kuchni, otworzyć lodówki czy podgrzać jedzenia :/

Niemniej jednak co możesz sceduj na innych, teraz najważniejsze jest zdrowie Twoje i maleństwa!
 
reklama
To dobrze, że mąż tak szybko wraca, pół dnia masz dla siebie. Trzeba teraz Deniska usamodzielniać żeby Ci coraz bardziej pomagał, wszak będzie starszym bratem :)
 
Happymum ja ci nawet nie pisze zebys odpoczywala i lezala plackiem bo przy dziecku w domu sie nie da ale oszczedzaj sie tam gdzie mozesz!

Okasia gdybys miala dziecko w domu to bys ogarniala bo innej opcji nie ma ;) ja kazda ciaze znosze zle. Jestem sama cale dnie. Jak trzeba to trzeba.
 
Cześć Dziewczyny, witam się z Wami nieśmiało.
Podczytywałam Was troszkę ostatnio, ale jakoś strach nie pozwalał mi się bardziej udzielać. Tuż przed Świętami potwierdziło się u mnie że jestem w ciąży, ze wstępnych wyliczeń termin mam na końcówkę sierpnia. To moja trzecia ciąża, niestety jak do tej pory nie zostałam jeszcze szczęśliwą mamą. Podobnie jak Mika06 mam ogromna nadzieję że tym razem wszystko będzie w porządku. Dzisiaj byłam na drugiej już wizycie, lekarz zrobił mi usg i miałam okazje zobaczyć mojego Bąbelka :biggrin2: serduszko biło i jak na razie wszystko jest w normie, i oby już tak zostało :tak:
Pozdrawiam Was serdecznie, i na ten nadchodzący rok życzę Nam Wszystkim i naszym Maleństwom zdrowia i szczęśliwych porodów :biggrin2:
 
No to u mnie kiepsko...brazowe plamienia i otwarta szyjka...jestem po konsultacji(telefonicznej) z położna oczywiście poki to nie jest zywa krew zagrozenia nie ma ale mam odpoczywac i powiedziec o tym na usg...w 16tc bede miec badanie i jeśli bedzie trzeba to zaloza szew czy cos w tym stylu(nie zrozumialam do konca)

Jesteśmy z Tobą, oszczędzaj się
...
 
reklama
Kobietki !!!!

Koniec starego roku to czas podsumowan, jednak Wy nie skupiajcie sie na tym co minelo, a cieszcie sie tym, co moze Wam przyniesc Nowy Rok. Wejdzcie w niego radosnie, pelne nadziei i dobrych mysli. Niech w tym szczegolnym dniu otaczaja Was najblizsi,
niech stana sie niewyczerpanym zrodlem sily na kazdy dzien Nowego 2016 Roku !!! Szczęśliwych rozwiązań w 2016 roku dla nas :)
 
Do góry