reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hej hej :) ja juz 2 miesiąc :) moja dzidzia tez pozwoliła mi wytrzymać do 2,ale niestety mdłości ciągle są no i oczywiście bezustanne zmęczenie... Wszystkiego najlepszego przyszłym mamusiom. Zdrowych dzieciaczków i szybkich porodów :) buziaki w nowym roku :*
 
Cześć sierpnióweczki!

Zrobiłam dla "jaj" i w dwóch przypadkach potwierdziła się płeć dzieci co mam hahahaha co to za czary mary? ;) trzecie też obstawiło ale zobaczymy czy dobrze w 17 tygodniu się okaże :)
 
Happy ja tez ;) moj gin nie zdradza plci az do usg polowkowego bo wtedy ma wieksza pewnosc. Ale co tam poczekam innego wyjscia nie ma. Kolezanka mi powrozyla obraczka i wyszedl chlopak :p z kalendarza chinskiego dziolcha ... Okaze sie ;) zreszta mi to naprawde obojetne.
Happymum a Jak twoje plamienia? Uspokoilo sie?
 
odpoczywajcie. ja mam dzis mega lenia- od 15 koleda a ja w pizamie latam jeszcze :) no len na caslego dzis.
m skwaszony chodzi bo samochodzik swoj spzredal i ciagle oglada wiweksze i rodzinne- ja tez ogladam i troche sie nakrecam juz :p


ale tu cisza dzisssssssssss
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znalazlam dzis na necie cos takiego jak chinski kalendarz płci. Sprawdziło sie Wam juz? Mi z synkiem tak. A teraz wychodzi dziewczynka ciekawe czy prawda :D

Mi z synkiem, dodając 1 rok do wieku czy nie, wyszła dziewczynka.
Teraz też tak wychodzi, więc może znowu będzie chłopczyk.

No i dobrze, będzie Tom i Jerry :D
Bo imię dla drugiego synka mam od dawna wybrane ;)

Witam się posylwestrowo.
U mnie od 2óch dni jakieś dziwne chyba mdłości.
Chyba, bo w pierwszej ciąży nie miałam i do końca nie wiem, jak to jest.
Pojawiły się tylko rano, tuż po zjedzeniu śniadania.
Mdliło mnie aż do późnego popołudnia, wieczory ok.

Nadal trzyma mnie katar, gardło już mi przeszło.
Wyleczyłam domowymi sposobami.

Jak Wam mija weekend?
 
Do góry